Przedszkolaki

Peter 5 l

Urodziny: 2016
W Kasisi od: 14.10.2016

Chłopiec został porzucony w Centrum Handlowym w Lusace. Mamy nadzieję, że w Kasisi odnajdzie prawdziwe szczęście.

MAJ 2021
Peter to radosne dziecko, dobrze się rozwija. Chodzi do zerówki, bardzo dobrze radzi sobie w szkole. Nikt o niego nie pyta. Jest w Kasisi już piąty rok.
MAJ 2019
Chodzi do domowego przedszkola. Lubi jeździć na rowerku, szaleje z chłopakami. Nie choruje, dobrze się rozwija.
KWIECIEŃ 2018
Chłopiec rozwija się dobrze, fajnie odnajduje się w grupie starszych bejbików (z yardu).
CZERWIEC 2017
Rośnie jak na drożdżach. Nie ma z nim kłopotów. Jest radosny, lubi wygrzewać się w słońcu:)
pokaż starsze

Bogusława Kulak

Marianna Graj

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!