Peter 8 l

Urodziny: 14.10.2014
W Kasisi od: 14.10.2016

Chłopiec został porzucony w Centrum Handlowym w Lusace. W Kasisi od pieszych minut poczuł co to miłość i bezpieczeństwo. Dziś uśmiech nie schodzi mu z twarzy, a on sam odważnym krokiem idzie przez życie.

LUTY 2022
Peter ma się bardzo dobrze. Jest radosnym chłopcem, lubi jeździć rowerem i bawić się samochodami.
MAJ 2021
Peter to radosne dziecko, dobrze się rozwija. Chodzi do zerówki, bardzo dobrze radzi sobie w szkole. Nikt o niego nie pyta. Jest w Kasisi już piąty rok.
MAJ 2019
Chodzi do domowego przedszkola. Lubi jeździć na rowerku, szaleje z chłopakami. Nie choruje, dobrze się rozwija.
KWIECIEŃ 2018
Chłopiec rozwija się dobrze, fajnie odnajduje się w grupie starszych bejbików (z yardu).
CZERWIEC 2017
Rośnie jak na drożdżach. Nie ma z nim kłopotów. Jest radosny, lubi wygrzewać się w słońcu:)
pokaż starsze

Anna Ciszek

Marysia Matłlawska

Leszek Para

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.