Przedszkolaki

Phillip 6 l

Urodziny: 2016
W Kasisi od: 24.05.2017

Philip został porzucony w nocy na jednej z ulic w Lusace. Był ciężko chory – miał gruźlicę i chorobę głodową, ale leczenie idzie dobrze i przynosi efekty.

MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Nie choruje, jest zdrowy. Nikt nigdy go jeszcze nie szukał. Ma zdolności plastyczne, bardzo lubi rysować. Uwielbia sobotnie warsztaty plastyczne.
MAJ 2019
Jest spokojny i poważny. Wie czego chce, ma silny charakter.
KWIECIEŃ 2018
Philip bardzo dobrze reaguje na leczenie retrowirusowe, udało nam się zatrzymać postęp gruźlicy.
CZERWIEC 2017
Chłopiec był ciężko chory. Leżał w szpitalu, leczyliśmy chorobę głodową i gruźlicę. Teraz jest już lepiej, zaczyna jeść, uśmiecha się, wychodzi z kryzysu.
pokaż starsze

Katarzyna

Dorota i Łukasz

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!