Przedszkolaki

Phillip 6 l

Urodziny: 2016
W Kasisi od: 24.05.2017

Philip został porzucony w nocy na jednej z ulic w Lusace. Kiedy do nas trafił, był ciężko chory – miał gruźlicę i chorobę głodową. Dzięki intensywnemu leczeniu, dziś jest zdrowym i uśmiechniętym dzieckiem.

LUTY 2022
Philip ma się dobrze. Lubi chodzić do szkoły i uczyć się. Wolne chwile spędza na graniu w piłkę i zabawach z kolegami.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Nie choruje, jest zdrowy. Nikt nigdy go jeszcze nie szukał. Ma zdolności plastyczne, bardzo lubi rysować. Uwielbia sobotnie warsztaty plastyczne.
MAJ 2019
Jest spokojny i poważny. Wie czego chce, ma silny charakter.
KWIECIEŃ 2018
Philip bardzo dobrze reaguje na leczenie retrowirusowe, udało nam się zatrzymać postęp gruźlicy.
CZERWIEC 2017
Chłopiec był ciężko chory. Leżał w szpitalu, leczyliśmy chorobę głodową i gruźlicę. Teraz jest już lepiej, zaczyna jeść, uśmiecha się, wychodzi z kryzysu.
pokaż starsze

Katarzyna

Dorota i Łukasz

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!