moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Phillip 9 l

12
Urodziny: 01.01.2015
W Kasisi od: 24.05.2017

Philip został porzucony w nocy na jednej z ulic w Lusace. Kiedy do nas trafił, był ciężko chory – miał gruźlicę i chorobę głodową. Dzięki intensywnemu leczeniu, dziś jest zdrowym i uśmiechniętym dzieckiem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Philip to niewątpliwie jedna z najbardziej komunikatywnych osobowości w Kasisi. Jego rozmowy są tak bogate i szczegółowe, że można przez nie zupełnie stracić poczucie czasu. Ale to nie jedyna jego umiejętność. Philip jest też zdolnym artystą i wciąż rozwija swoje talenty plastyczne. Gdy nie jest zanurzony w malowaniu czy rysowaniu, z pewnością znajdziecie go na boisku, gdzie z pasją gra w piłkę nożną. A jeśli nie tam, to prawdopodobnie jest w jadalni – chłopiec ma bowiem niesamowity apetyt i uwielbia podjadać pomiędzy posiłkami. Chodzi do pierwszej klasy.
LUTY 2022
Philip ma się dobrze. Lubi chodzić do szkoły i uczyć się. Wolne chwile spędza na graniu w piłkę i zabawach z kolegami.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Nie choruje, jest zdrowy. Nikt nigdy go jeszcze nie szukał. Ma zdolności plastyczne, bardzo lubi rysować. Uwielbia sobotnie warsztaty plastyczne.
MAJ 2019
Jest spokojny i poważny. Wie czego chce, ma silny charakter.
KWIECIEŃ 2018
Philip bardzo dobrze reaguje na leczenie retrowirusowe, udało nam się zatrzymać postęp gruźlicy.
CZERWIEC 2017
Chłopiec był ciężko chory. Leżał w szpitalu, leczyliśmy chorobę głodową i gruźlicę. Teraz jest już lepiej, zaczyna jeść, uśmiecha się, wychodzi z kryzysu.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Basia

Kaja i Malina

Paulina

Beata Duszyńska

Monika

Agnieszka

Ala i Wojtek

malina i kaja

Wiola

Kamila

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł