Przedszkolaki

Phillip 5 l

Urodziny: 2016
W Kasisi od: 24.05.2017

Philip został porzucony w nocy na jednej z ulic w Lusace. Był ciężko chory – miał gruźlicę i chorobę głodową, ale leczenie idzie dobrze i przynosi efekty.

MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Nie choruje, jest zdrowy. Nikt nigdy go jeszcze nie szukał. Ma zdolności plastyczne, bardzo lubi rysować. Uwielbia sobotnie warsztaty plastyczne.
MAJ 2019
Jest spokojny i poważny. Wie czego chce, ma silny charakter.
KWIECIEŃ 2018
Philip bardzo dobrze reaguje na leczenie retrowirusowe, udało nam się zatrzymać postęp gruźlicy.
CZERWIEC 2017
Chłopiec był ciężko chory. Leżał w szpitalu, leczyliśmy chorobę głodową i gruźlicę. Teraz jest już lepiej, zaczyna jeść, uśmiecha się, wychodzi z kryzysu.
pokaż starsze

Katarzyna

Dorota i Łukasz

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!