Phillip 7 l

Urodziny: 01.01.2015
W Kasisi od: 24.05.2017

Philip został porzucony w nocy na jednej z ulic w Lusace. Kiedy do nas trafił, był ciężko chory – miał gruźlicę i chorobę głodową. Dzięki intensywnemu leczeniu, dziś jest zdrowym i uśmiechniętym dzieckiem.

LUTY 2022
Philip ma się dobrze. Lubi chodzić do szkoły i uczyć się. Wolne chwile spędza na graniu w piłkę i zabawach z kolegami.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Nie choruje, jest zdrowy. Nikt nigdy go jeszcze nie szukał. Ma zdolności plastyczne, bardzo lubi rysować. Uwielbia sobotnie warsztaty plastyczne.
MAJ 2019
Jest spokojny i poważny. Wie czego chce, ma silny charakter.
KWIECIEŃ 2018
Philip bardzo dobrze reaguje na leczenie retrowirusowe, udało nam się zatrzymać postęp gruźlicy.
CZERWIEC 2017
Chłopiec był ciężko chory. Leżał w szpitalu, leczyliśmy chorobę głodową i gruźlicę. Teraz jest już lepiej, zaczyna jeść, uśmiecha się, wychodzi z kryzysu.
pokaż starsze

Kamila

Agnieszka Kuprowska

Ewa Rutka

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.