Pilna adopcja
Uczniowie

Queen 8 l

11
Urodziny: 12.05.2016
W Kasisi od: 05.06.2024

Queen, wraz ze swoją starszą siostrą Blessing, została znaleziona pod bramą szpitala w Lusace. Pracujące tam siostry natychmiast zareagowały. Nakarmiły je ciepłym posiłkiem i udzieliły im niezbędnej pomocy finansowej, aby mogły wrócić do domu. Niestety, ku zaskoczeniu sióstr, dziewczynki następnego dnia ponownie pojawiły się pod bramą szpitala. To wzbudziło w nich głęboki niepokój i postanowiły działać. Zdecydowały się osobiście odwieźć Blessing i Queen do domu, chcąc na własne oczy zobaczyć, co się tam dzieje. Kiedy dotarły na miejsce, odkryły, że sytuacja dziewczynek była znacznie gorsza, niż się spodziewały. Okazało się, że ich mama zmarła, a ojca nie zastano i do tej pory nie ma kontaktu z mężczyzną. Warunki w domu były tragiczne – brakowało podstawowych środków do życia. Siostry skontaktowały się z opieką społeczną, a ta, po zapoznaniu się z sytuacją, zdecydowała o umieszczeniu Blessing i Queen w Kasisi. Dzięki temu, dziewczynki otrzymały szansę na nowe życie, pełne nadziei i możliwości.

obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kamila

Marta Kozłowska

Ursula

Wiksz

Jakub Stawarski

Paulina ❤️

Iza

Daria Uchman

Małgosia

Diana

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł