Uczniowie

Rachel 8 l

16
Urodziny: 05.09.2015
W Kasisi od: 21.03.2024

Rachel trafiła do Kasisi mając 8 lat, a wraz z nią jej młodsza siostra Natasha. Po śmierci matki, która zawsze starała się chronić swoje córki i zapewnić im jak najlepsze warunki, sytuacja w rodzinie dramatycznie się pogorszyła. Ojciec nie jest odpowiednią osobą do sprawowania nad nimi opieki. Dziewczynki mają jeszcze najstarszą siostrę, która również nie miała łatwego życia i trafiła do ośrodka dla skrzywdzonych dziewcząt. Sytuacja stawała się coraz bardziej napięta. Rodzina nie potrafiła znaleźć wspólnego języka, a konflikty narastały. Podjęto decyzję, że Kasisi będzie najlepszym miejscem dla Rachel i Natashy. To miejsce pełne spokoju i miłości stało się dla nich nowym Domem, gdzie znalazły stabilizację i wsparcie, którego tak bardzo potrzebowały. Kasisi pozwala im na nowo odkrywać dzieciństwo. 

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Rajstopki do szkoły
+15 serc

Rajstopki do szkoły

15,00 zł
Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Alicja

Magdalena Bury

Olivia

Weronika Studzińska

Kasia Goliat

Jola

LUCYLU

Paulina Pęszor

Karolina z córką Zuzią

Agnieszka i Rafał

Julia

Roksana

Ola M.

Nicol

Estera

Weronika

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł