moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Rachel 16 l

11
Urodziny: 27.05.2007
W Kasisi od: 26.10.2010

Rachel do Kasisi przyprowadził ojciec. Dziewczynka cierpiała na chorobę głodową. Wymaga stałej opieki medycznej. Jest przy tym bardzo dzielna i zdyscyplinowana. Jej oczy mówią bardzo dużo o tym, czego już w swoim krótkim życiu doświadczyła. Na początku swojego pobytu w sierocińcu była bardzo smutna, ale z czasem odzyskała radość i pewność siebie. Lubi rysować. Potrzebuje wciąż troski, dużo modlitwy i miłości, które mogą zdziałać cuda, aby uleczyć duszę i ciało.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Rachel to spokojna, nieśmiała dziewczynka, która chodzi do siódmej klasy. Niedawno doszło do wzruszającego momentu, kiedy odwiedził ją jej brat z innego domu dziecka. Mimo dobrych intencji opiekunów, którzy chcieli, żeby rodzeństwo się poznało, dzieci miały trudności z nawiązaniem bliższego kontaktu. Rachel jest osobą łatwo podatną na wpływy innych i ma trudności z wyrażeniem własnego zdania, co może być dla niej wyzwaniem w przyszłości.
LIPIEC 2022
Mało mówi, za to dużo pracuje i pilnie się uczy. Jest bardzo odpowiedzialną dziewczyną. Zawsze sumiennie wypełnia swoje obowiązki. Chodzi do szóstej klasy.
CZERWIEC 2021
Bardzo wyrosła. Zrobiła się pogodna. Udało nam się znaleźć jej starszego brata. Zależy nam, żeby mieli ze sobą kontakt.
CZERWIEC 2020
Chodzi do piątej klasy. Jest teraz zdrowsza i szczęśliwsza. Ma dużo koleżanek, z którymi chętnie spędza czas.
LIPIEC 2018
Rachel jest bardzo poważna. Chodzi do czwartej klasy. Jest molem książkowym. Uwielbia pochłaniać lektury. Pięknie tańczy.
GRUDZIEŃ 2016
Od stycznia idzie do trzeciej klasy. Jest prymuską, zajmuje pierwsze miejsce w klasie. Jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. Bardzo lubi tańczyć.
CZERWIEC 2016
Chodzi do drugiej klasy. Mieszka w Martin’s House. To bardzo dobre dziecko. Jest grzeczna i spokojna.
CZERWIEC 2015
Chodzi do przedszkola Big Five. Jest zawsze bardzo poważna.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Urszula

Alicja

Sonia

Dorota

Małgorzata

Dorota Wójcik

Grzegorz

Jacek Czerwinski

Monika

Iwona Dziweńka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł