Bejbiki

Raphael 2 l

Urodziny: 2019
W Kasisi od: 14.02.2020

Chłopca znaleziono na stacji autobusowej. Ma zniekształconą nóżkę i potrzebna mu będzie rehabilitacja. Do Kasisi został przywieziony ze szpitala przez opiekę społeczną.

MAJ 2021
Raphael ma już nastawioną nóżkę i w pełni z niej korzysta, biega i skacze, ile się da. Jest bardzo radosnym dzieckiem. Nie choruje, ale jest bardzo wymagający.
LIPIEC 2020
Raphael. Już chodzi. Rośnie zdrowo ale jeszcze musi na noc mieć zakładane specjalne buty ortopedyczne, żeby poprawić mu nóżkę.

Mleko

AniaRw

Asialalala

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!