Przedszkolaki

Raphael 5 l

Urodziny: 01.03.2019
W Kasisi od: 14.02.2020

Chłopca znaleziono na stacji autobusowej. Ma zniekształconą nóżkę i potrzebna mu rehabilitacja. Do Kasisi został przywieziony ze szpitala przez opiekę społeczną.

LIPIEC 2023
Raphael to żywiołowa dusza, która nie może usiedzieć w jednym miejscu. Jego dziecięca energiczność manifestuje się w postaci licznych guzów, siniaków i zadrapań, które są dowodem na to, że nie przegapi żadnej okazji do zabawy czy przygody. Mimo tych drobnych przygód, Raphael pozostaje kochanym, uśmiechniętym i pogodnym chłopcem, który zawsze jest w centrum wydarzeń.
STYCZEŃ 2022
Raphael ma w sobie dużo radości, jest bardzo zabawnym dzieckiem, sprawia, że nikt się przy nim nie nudzi.  Wie, czego chce i często udaje mu się postawić na swoim. Nie ma z nim większych problemów.
MAJ 2021
Raphael ma już nastawioną nóżkę i w pełni z niej korzysta, biega i skacze, ile się da. Jest bardzo radosnym dzieckiem. Nie choruje, ale jest bardzo wymagający.
LIPIEC 2020
Raphael. Już chodzi. Rośnie zdrowo ale jeszcze musi na noc mieć zakładane specjalne buty ortopedyczne, żeby poprawić mu nóżkę.

Mleko

Mleko