Bejbiki

Raphael 3 l

Urodziny: 2019
W Kasisi od: 14.02.2020

Chłopca znaleziono na stacji autobusowej. Ma zniekształconą nóżkę i potrzebna mu rehabilitacja. Do Kasisi został przywieziony ze szpitala przez opiekę społeczną.

STYCZEŃ 2022
Raphael ma w sobie dużo radości, jest bardzo zabawnym dzieckiem, sprawia, że nikt się przy nim nie nudzi.  Wie, czego chce i często udaje mu się postawić na swoim. Nie ma z nim większych problemów.
MAJ 2021
Raphael ma już nastawioną nóżkę i w pełni z niej korzysta, biega i skacze, ile się da. Jest bardzo radosnym dzieckiem. Nie choruje, ale jest bardzo wymagający.
LIPIEC 2020
Raphael. Już chodzi. Rośnie zdrowo ale jeszcze musi na noc mieć zakładane specjalne buty ortopedyczne, żeby poprawić mu nóżkę.

Mleko

AniaRw

Asialalala

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!