Bejbiki

Raphael 3 l

Urodziny: 01.03.2019
W Kasisi od: 14.02.2020

Chłopca znaleziono na stacji autobusowej. Ma zniekształconą nóżkę i potrzebna mu rehabilitacja. Do Kasisi został przywieziony ze szpitala przez opiekę społeczną.

STYCZEŃ 2022
Raphael ma w sobie dużo radości, jest bardzo zabawnym dzieckiem, sprawia, że nikt się przy nim nie nudzi.  Wie, czego chce i często udaje mu się postawić na swoim. Nie ma z nim większych problemów.
MAJ 2021
Raphael ma już nastawioną nóżkę i w pełni z niej korzysta, biega i skacze, ile się da. Jest bardzo radosnym dzieckiem. Nie choruje, ale jest bardzo wymagający.
LIPIEC 2020
Raphael. Już chodzi. Rośnie zdrowo ale jeszcze musi na noc mieć zakładane specjalne buty ortopedyczne, żeby poprawić mu nóżkę.

Mleko

Weronika

Nina

Magda

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.