Bejbiki

Raphael 2 l

Urodziny: 2019
W Kasisi od: 14.02.2020

Chłopca znaleziono na stacji autobusowej. Ma zniekształconą nóżkę i potrzebna mu rehabilitacja. Do Kasisi został przywieziony ze szpitala przez opiekę społeczną.

STYCZEŃ 2022
Raphael ma w sobie dużo radości, jest bardzo zabawnym dzieckiem, sprawia, że nikt się przy nim nie nudzi.  Wie czego chce i często udaje mu się postawić na swoim. Nie ma z nim większych problemów.
MAJ 2021
Raphael ma już nastawioną nóżkę i w pełni z niej korzysta, biega i skacze, ile się da. Jest bardzo radosnym dzieckiem. Nie choruje, ale jest bardzo wymagający.
LIPIEC 2020
Raphael. Już chodzi. Rośnie zdrowo ale jeszcze musi na noc mieć zakładane specjalne buty ortopedyczne, żeby poprawić mu nóżkę.

Mleko

AniaRw

Asialalala

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!