moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Rebecca 17 l

26
Urodziny: 21.12.2005
W Kasisi od: 01.06.2021

Jej historia z Kasisi zaczęła się w wigilię Bożego Narodzenia 2012 roku. Wcześniej dziewczynka była w rodzinie zastępczej, która w przeddzień świąt zrezygnowała z adopcji.

W 2019 roku Rebecca ponownie została zaadoptowana, ale 2021 roku uciekła z rodziny adopcyjnej i ponownie zamieszkała w Kasisi.

Jest bardzo wesoła, lubi gry i zabawy. Doskonale czuje się w towarzystwie rówieśników.  W przyszłości chce zostać lekarzem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Rebecca w ostatnim roku znacząco dojrzała. Chodzi do szkoły średniej, jest w 9 klasie. Stała się bardzo odpowiedzialna. Jej podejście do nauki jest godne podziwu; sumiennie wykonuje swoje szkolne obowiązki i poświęca książkom dużo czasu.
LIPIEC 2022
Chodzi do ósmej klasy. Jest w szkole z internatem w Katondwe, razem z Patience. Bardzo dobrze sobie radzi ze wszystkim. W grupie wiedzie prym. Koleżanki zawsze za nią podążają. Ma silny charakter. Wie, czego chce.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Jola

Maniek2k

Elżbieta

Agnieszka Linnert

Sławek

Marysia i Wojtek

Małgorzata

Madziara

Aneta

Sylwia

Agnieszka i Paweł

Anka

Natalia

Kamila

Karolina

visa

Asia

Anonimowy darczyńca

Daria Dawid

KarolinaEdwards

Dominika

Anna Machniak

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł