moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Uczniowie

Rebecca 15 l

6
10
Urodziny: 21.12.2005
W Kasisi od: 01.06.2021

Jej historia z Kasisi zaczęła się w wigilię Bożego Narodzenia 2012 roku. Wcześniej dziewczynka była w rodzinie zastępczej, która w przeddzień świąt zrezygnowała z adopcji.

W 2019 roku Rebecca ponownie została zaadoptowana, ale 2021 roku uciekła z rodziny adopcyjnej i ponownie zamieszkała w Kasisi.

Jest bardzo wesoła, lubi gry i zabawy. Doskonale czuje się w towarzystwie rówieśników.  W przyszłości chce zostać lekarzem.

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowa szafa nastolatka
+60 serc

Kolorowa szafa nastolatka

60,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Sok
+4 serc

Sok

4,00 zł
Płyty z muzyką
+30 serc

Płyty z muzyką

30,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kamila

Anonimowy Darczyńca

Marta

visa

Karola 😉

Asia

Anonimowy darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Daria Dawid

KarolinaEdwards

Dominika

Margi

Anna Machniak

Roksana Gac

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 202 zł
potrzebujemy:
10 500 zł