Rebecca 18 l

Urodziny: 21.12.2005
W Kasisi od: 01.06.2021

Jej historia z Kasisi zaczęła się w Wigilię Bożego Narodzenia 2012 roku. Wcześniej dziewczynka przebywała w rodzinie zastępczej, która niestety w przeddzień świąt zdecydowała się zrezygnować z adopcji. To trudne doświadczenie sprawiło, że Rebecca trafiła do nas, gdzie znalazła schronienie i opiekę. W 2019 roku Rebecca ponownie została zaadoptowana przez inną rodzinę. Przez jakiś czas wydawało się, że jej życie zacznie się układać na nowo, jednak w 2021 roku, z powodu trudności i nieporozumień, dziewczyna uciekła z rodziny adopcyjnej i ponownie znalazła się w Kasisi. Mimo tych wyzwań, Rebecca pozostaje niezwykle wesoła i pełna życia. Ma wielu przyjaciół i chętnie spędza z nimi czas. Stała się bardzo odpowiedzialna i jej podejście do nauki zasługuje na ogromny podziw. Sumiennie wykonuje swoje szkolne obowiązki, a nauka i książki stały się dla niej pasją, której poświęca dużo czasu. W przyszłości marzy o tym, aby zostać lekarzem.

LIPIEC 2023
Rebecca w ostatnim roku znacząco dojrzała. Chodzi do szkoły średniej, jest w 9 klasie. Stała się bardzo odpowiedzialna. Jej podejście do nauki jest godne podziwu; sumiennie wykonuje swoje szkolne obowiązki i poświęca książkom dużo czasu.
LIPIEC 2022
Chodzi do ósmej klasy. Jest w szkole z internatem w Katondwe, razem z Patience. Bardzo dobrze sobie radzi ze wszystkim. W grupie wiedzie prym. Koleżanki zawsze za nią podążają. Ma silny charakter. Wie, czego chce.

Kolorowy balonik

Kolorowy balonik

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

Kurczak

Kurczak

Spełnione Marzenie

Spełnione Marzenie

Agata

Dominika Halczak

Jola

Marysia i Wojtek

Małgorzata

Agnieszka i Paweł

Natalia

visa

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.