Uczniowie

Rebecca 18 l

10
Urodziny: 21.12.2005
W Kasisi od: 01.06.2021

Jej historia z Kasisi zaczęła się w Wigilię Bożego Narodzenia 2012 roku. Wcześniej dziewczynka przebywała w rodzinie zastępczej, która niestety w przeddzień świąt zdecydowała się zrezygnować z adopcji. To trudne doświadczenie sprawiło, że Rebecca trafiła do nas, gdzie znalazła schronienie i opiekę. W 2019 roku Rebecca ponownie została zaadoptowana przez inną rodzinę. Przez jakiś czas wydawało się, że jej życie zacznie się układać na nowo, jednak w 2021 roku, z powodu trudności i nieporozumień, dziewczyna uciekła z rodziny adopcyjnej i ponownie znalazła się w Kasisi. Mimo tych wyzwań, Rebecca pozostaje niezwykle wesoła i pełna życia. Ma wielu przyjaciół i chętnie spędza z nimi czas. Stała się bardzo odpowiedzialna i jej podejście do nauki zasługuje na ogromny podziw. Sumiennie wykonuje swoje szkolne obowiązki, a nauka i książki stały się dla niej pasją, której poświęca dużo czasu. W przyszłości marzy o tym, aby zostać lekarzem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Rebecca w ostatnim roku znacząco dojrzała. Chodzi do szkoły średniej, jest w 9 klasie. Stała się bardzo odpowiedzialna. Jej podejście do nauki jest godne podziwu; sumiennie wykonuje swoje szkolne obowiązki i poświęca książkom dużo czasu.
LIPIEC 2022
Chodzi do ósmej klasy. Jest w szkole z internatem w Katondwe, razem z Patience. Bardzo dobrze sobie radzi ze wszystkim. W grupie wiedzie prym. Koleżanki zawsze za nią podążają. Ma silny charakter. Wie, czego chce.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agata

Dominika Halczak

Jola

Marysia i Wojtek

Małgorzata

Agnieszka i Paweł

Natalia

visa

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł