Bejbiki

Reuben 9 m

35
Urodziny: 25.08.2023
W Kasisi od: 01.02.2024

Reuben znajduje się w Kasisi razem ze swoją bliźniaczką Ruth oraz starszą siostrą Dorcas. Ich życie zostało skomplikowane przez tragiczną śmierć ojca, która pogrążyła ich matkę w głębokim załamaniu nerwowym. Zmagając się z własnymi emocjami i nie radząc sobie z codziennymi obowiązkami opieki nad dziećmi, matka postanowiła zwrócić się o pomoc do nas. Choć jej serce tęskni za dziećmi, nadal musi walczyć z demonami swojego własnego cierpienia. Chłopiec wciąż potrzebuje troskliwej opieki. Uwielbia być noszony na rękach przez każdego, kto tylko zechce go odwiedzić. Mimo trudności, jakie przyszło im przeżyć, Reuben i jego siostry oczekują z nadzieją dnia, w którym matka odzyska równowagę emocjonalną i będzie gotowa ponownie objąć ich w swoich ramionach.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Zdecydowanie należy do najbardziej energicznych dzieci w Kasisi :) powoli zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki i mamy nadzieję, że niedługo dołączy do swojej siostry Ruth, która jest już w starszej grupie bejbików.
KWIECIEŃ 2024
Gdy patrzy się na Reubena i jego siostrę, nie ma wątpliwości, że widzi się bliźnięta:) Jednak wspólne mają tylko cechy zewnętrzne.  Reuben jest zdecydowanie bardziej rezolutny i energiczny. Gdy widzi kogoś przechodzącego obok jego łóżeczka, natychmiast wyciąga ręce. Nie sposób wtedy przejść obojętnie.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Pościel dla dziecka
+18 serc

Pościel dla dziecka

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Monika

Maja

Kinga i Mateusz

Marlena

Ola

Kinga

Kasia

Gabi

Anna

Klaudia

Dominika Grunt

Magdalena

Auntie Dee

Kasia

Magda

Zuzia

Justyna

Grace

Dagusia

Karolina i Krzysztof

Kamil

Julia

Misia

Riko

Wiktoria

Emilia

Ola

Magdalena Bębenek

Klaudia Bajer

Nikola

Zuzia

Olaglibowska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł