Bejbiki

Reuben 11 m

Urodziny: 25.08.2023
W Kasisi od: 01.02.2024

Reuben znajduje się w Kasisi razem ze swoją bliźniaczką Ruth oraz starszą siostrą Dorcas. Ich życie zostało skomplikowane przez tragiczną śmierć ojca, która pogrążyła ich matkę w głębokim załamaniu nerwowym. Zmagając się z własnymi emocjami i nie radząc sobie z codziennymi obowiązkami opieki nad dziećmi, matka postanowiła zwrócić się o pomoc do nas. Choć jej serce tęskni za dziećmi, nadal musi walczyć z demonami swojego własnego cierpienia. Chłopiec wciąż potrzebuje troskliwej opieki. Uwielbia być noszony na rękach przez każdego, kto tylko zechce go odwiedzić. Mimo trudności, jakie przyszło im przeżyć, Reuben i jego siostry oczekują z nadzieją dnia, w którym matka odzyska równowagę emocjonalną i będzie gotowa ponownie objąć ich w swoich ramionach.

CZERWIEC 2024
Zdecydowanie należy do najbardziej energicznych dzieci w Kasisi :) Powoli zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki i mamy nadzieję, że niedługo dołączy do swojej siostry Ruth, która jest już w starszej grupie bejbików.
KWIECIEŃ 2024
Gdy patrzy się na Reubena i jego siostrę, nie ma wątpliwości, że widzi się bliźnięta:) Jednak wspólne mają tylko cechy zewnętrzne.  Reuben jest zdecydowanie bardziej rezolutny i energiczny. Gdy widzi kogoś przechodzącego obok jego łóżeczka, natychmiast wyciąga ręce. Nie sposób wtedy przejść obojętnie.

Przytulanki

Przytulanki