moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Richard 15 l

10
Urodziny: 25.12.2007
W Kasisi od: 24.01.2011

Richard do Kasisi trafił z ulicy. Nie wiadomo nic o jego rodzinie i przeszłości. Jest spontanicznym i radosnym dzieckiem, przy tym dość hałaśliwym. Rozpiera go energia, lubi ją twórczo pożytkować, jeżdżąc na rowerze, tańcząc i śpiewając. Bardzo szybko angażuje się w nowe zabawy i nowe relacje.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Chodzi do ósmej klasy w szkole z internatem w Chipepo. Radzi sobie. Jest normalnym, zwykłym uczniem. Lubi grać w piłkę i zajmować się chorymi zwierzętami.
CZERWIEC 2021
Kiedy był mały mieliśmy z nim trochę problemów wychowawczych. Teraz zmienił się bardzo, jest usłużny, otwarty, szczery i przyjacielski. Chodzi do siódmej klasy.
LIPIEC 2020
Richard chodzi do szóstej klasy. Dobrze się uczy. Lubi grać  w piłkę i malować. Jest bardzo rozważny i chętnie pomaga. Lubi siedzieć godzinami w bibliotece i czytać książki.
LIPIEC 2018
Richard jest zafascynowany komputerami. Codziennie chodzi na lekcje informatyki. Świetnie się uczy. Jest już w grupie starszych chłopców, co sprawiło, że bardzo szybko się usamodzielnił.
GRUDZIEŃ 2016
Idzie do drugiej klasy. Ostatnio przeszedł malarię, ale wszystko już dobrze. Zmienił grupę, jest teraz w Don Bosko Boys.
CZERWIEC 2015
Richard chodzi do pierwszej klasy. Mieszka w Martin House. Przyjaźni się z Mwambą.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Dzień pobytu w szpitalu
+120 serc

Dzień pobytu w szpitalu

120,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Majena i Kasisi

Aneta Chruściel

Krystyna Kisielewicz

Marta Saniewska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł