Przedszkolaki

Ruth 5 l

Urodziny: 03.02.2016
W Kasisi od: 17.08.2016

Ruth jest w Kasisi, ponieważ jej mama zmarła, a ojciec jest nieznany. Dziewczynka trafiła do nas mając pół roku z wagą 4 kg.

MAJ 2021
W pełni zintegrowała się z innymi dziećmi. Jest bardzo radosna i aktywna. Nikt jej nie odwiedza.
LISTOPAD 2019
Ma dystans do innych dzieci, po pewnym czasie oswaja się i jest radosna. Lubi chodzić do przedszkola. Jest wrażliwa na innych.
LIPIEC 2018
Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Już niebawem Ruth będzie w starszych bejbikach.
CZERWIEC 2017
Pięknie rośnie, nie choruje. Jest uśmiechniętą dziewczynką. Nikt do niej nie przychodzi.
pokaż starsze

Iwona

Monika

Anonimowy Darczyńca

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

AGAPE

RW

Paula

Ritlis

Magdalena Machała

Radek

Karolina Rudzka

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!