Przedszkolaki

Ruth 6 l

Urodziny: 03.02.2016
W Kasisi od: 17.08.2016

Ruth jest w Kasisi, ponieważ jej mama zmarła, a ojciec jest nieznany. Dziewczynka trafiła do nas mając pół roku z wagą 4 kg.

KWIECIEŃ 2022
Ruth jest pogodną i kochana dziewczynką. Często się uśmiecha. Lubi śpiewać i rysować. Kiedyś trzymała na dystans inne dzieciaki, dziś jest bardzo ufna i zawsze chętna do zabawy. Chodzi do zerówki w szkole.
MAJ 2021
W pełni zintegrowała się z innymi dziećmi. Jest bardzo radosna i aktywna. Nikt jej nie odwiedza.
LISTOPAD 2019
Ma dystans do innych dzieci, po pewnym czasie oswaja się i jest radosna. Lubi chodzić do przedszkola. Jest wrażliwa na innych.
LIPIEC 2018
Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Już niebawem Ruth będzie w starszych bejbikach.
CZERWIEC 2017
Pięknie rośnie, nie choruje. Jest uśmiechniętą dziewczynką. Nikt do niej nie przychodzi.
pokaż starsze

Iwona

Monika

Anonimowy Darczyńca

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

AGAPE

RW

Paula

Ritlis

Magdalena Machała

Radek

Karolina Rudzka

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!