Przedszkolaki

Ruth 6 l

Urodziny: 03.02.2016
W Kasisi od: 17.08.2016

Ruth jest w Kasisi, ponieważ jej mama zmarła, a ojciec jest nieznany. Dziewczynka trafiła do nas mając pół roku z wagą 4 kg.

KWIECIEŃ 2022
Ruth jest pogodną i kochana dziewczynką. Często się uśmiecha. Lubi śpiewać i rysować. Kiedyś trzymała na dystans inne dzieciaki, dziś jest bardzo ufna i zawsze chętna do zabawy. Chodzi do zerówki w szkole.
MAJ 2021
W pełni zintegrowała się z innymi dziećmi. Jest bardzo radosna i aktywna. Nikt jej nie odwiedza.
LISTOPAD 2019
Ma dystans do innych dzieci, po pewnym czasie oswaja się i jest radosna. Lubi chodzić do przedszkola. Jest wrażliwa na innych.
LIPIEC 2018
Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Już niebawem Ruth będzie w starszych bejbikach.
CZERWIEC 2017
Pięknie rośnie, nie choruje. Jest uśmiechniętą dziewczynką. Nikt do niej nie przychodzi.
pokaż starsze

AGAPE

Monika

Magdalena Machała

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Paula

Karolina Rudzka

Agnieszka Brzezinska

Maria Mateusz Gawlik

Elżbieta

Monika

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.