Samson 13 l

Urodziny: 27.06.2008
W Kasisi od: 21.11.2019

Brat Agness i Whitesona. Jego starszy brat zmarł. Matka jest ciężko chora. Chłopiec mieszkał na ulicy. Jest szczęśliwy i ma wilczy apetyt.

MAJ 2021
Chodzi do piątej klasy. Bardzo dobrze się uczy, ma najlepsze wyniki w klasie. Jest bardzo Inteligentny.
GRUDZIEŃ 2019
Chodzi do trzeciej klasy. Dopiero co przyszedł do Kasisi, ale bardzo się cieszy, że tu jest.

Talerz dla ucznia

anonimowo

Greta i Julia Szypuła

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!