Samson 14 l

Urodziny: 27.06.2008
W Kasisi od: 21.11.2019

Brat Agness i Whitesona. Jego starszy brat zmarł. Matka jest ciężko chora. Chłopiec mieszkał na ulicy. Jest szczęśliwy i ma wilczy apetyt.

MAJ 2021
Chodzi do piątej klasy. Bardzo dobrze się uczy, ma najlepsze wyniki w klasie. Jest bardzo Inteligentny.
GRUDZIEŃ 2019
Chodzi do trzeciej klasy. Dopiero co przyszedł do Kasisi, ale bardzo się cieszy, że tu jest.

Talerz dla ucznia

anonimowo

Greta i Julia Szypuła

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!