Samson 13 l

Urodziny: 27.06.2008
W Kasisi od: 21.11.2019

Brat Agness i Whitesona. Jego starszy brat zmarł. Matka jest ciężko chora. Chłopiec mieszkał na ulicy. Jest szczęśliwy i ma wilczy apetyt.

MAJ 2021
Chodzi do piątej klasy. Bardzo dobrze się uczy, ma najlepsze wyniki w klasie. Jest bardzo Inteligentny.
GRUDZIEŃ 2019
Chodzi do trzeciej klasy. Dopiero co przyszedł do Kasisi, ale bardzo się cieszy, że tu jest.

Talerz dla ucznia

anonimowo

Greta i Julia Szypuła

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!