Bejbiki

Samuel 1 l

29
Urodziny: 06.03.2023
W Kasisi od: 11.07.2023

Samuel i jego brat bliźniak znaleźli się w Kasisi w wyniku dramatycznych okoliczności. Ich matka, porzucając ich pod drzwiami mieszkania ojca, z którym się rozstała, zostawiła ich bez wsparcia i opieki. Mężczyzna, mający zaledwie 24 lata, zmaga się z brakiem pracy i środków finansowych, by godnie zająć się swoimi dziećmi. Zdecydował się oddać synów do Kasisi, szukając dla nich lepszego losu i szansy na godne życie, którego sam nie był w stanie im zapewnić. Ta trudna decyzja obciążona jest bólem i rozpaczą, ale stanowi wyraz bezinteresownej miłości i troski o dobro dzieci. Samuel jest bardzo radosnym i otwartym dzieckiem. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Jeżeli w Kasisi powstałby konkurs na najbardziej roześmiane bejbiki, to zdecydowanie pierwsze miejsce zająłby Samuel wraz ze swoim bratem Danielem :) chłopiec zaczyna powoli wstawać i stawiać swoje pierwsze, jeszcze trochę chwiejne, kroki.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Bogusia

Kinga

Julia Sykuła

AMACHACZKA

Kinga Stula

Dominika

Kinga

WERONIKA

Justyna

Aleksandra Gólczewska

Basia i Michał

Natalia&Piotr

Betina Gudzowska

Ania

Gosia

Klaudyna

Dagmara

KASIA SZYMCZAK

KingaKarolinaHania

Paulina J.

Patty

Ismena

Karolina

Jolanta + Grzegorz

Basia

Ola

KB

Natalia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł