moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Samuel 9 l

13
21
Urodziny: 27.05.2013
W Kasisi od: 14.10.2015

Samuela do Kasisi skierowała opieka społeczna. Mama chłopca nie była w stanie jemu, ani jego licznemu rodzeństwu zapewnić właściwej opieki. Chłopiec miał chorobę głodową i liczne powikłania. Podczas pobytu u nas jego stan znacznie się poprawił. Dobrze zintegrował się z grupą z yardu.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Lubi przygody. Jest bardzo ciekawy. Interesuje go wszystko, co się wokół dzieje. Zawsze sam musi wszystko sprawdzić. Nawet jeśli nie jest to konieczne ;) Chodzi do drugiej klasy, jest bardzo pilnym uczniem.
CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Jest poważny, lubi dużo jeść, szczególnie podwieczorki;)
LUTY 2021
Samuel chodzi już do pierwszej klasy. Dobrze się uczy i chętnie rano wstaje, żeby na 6.30 być w szkole. Raz w ubiegłym roku odwiedziła go mama. Powiedziała, że załatwia pozwolenie na zabranie go do siebie. Więcej się nie pokazała.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola poza Kasisi. Jest aktywny na każdym polu. Troszkę łobuzuje, ale jest przyjacielski. Lubi grać w piłkę, podczas meczów stoi na bramce.
LIPIEC 2018
Mama Samuela odwiedziła go w Kasisi. Jej stan się pogorszył. Samuel rośnie na dobrego i mądrego chłopca.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Talerz dla ucznia
+12 serc

Talerz dla ucznia

12,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Halszka

Gosia

Irek & Monika

Paulina Mazurek

Samuel

Bogdan Kalinowski

Karolina Bogacz - Kilon

Dorota i Sylwek

Barbara Sobolak

Samuel

Paweł Kleczyński

Iwona Motyka

Zosia M.

Anna Krawczyk

Iwona

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł