Samuel 9 l

Urodziny: 27.05.2013
W Kasisi od: 14.10.2015

Samuela do Kasisi skierowała opieka społeczna. Mama chłopca nie była w stanie jemu, ani jego licznemu rodzeństwu zapewnić właściwej opieki. Chłopiec miał chorobę głodową i liczne powikłania. Podczas pobytu u nas jego stan znacznie się poprawił. Dobrze zintegrował się z grupą z yardu.

CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Jest poważny, lubi dużo jeść, szczególnie podwieczorki;)
LUTY 2021
Samuel chodzi już do pierwszej klasy. Dobrze się uczy i chętnie rano wstaje, żeby na 6.30 być w szkole. Raz w ubiegłym roku odwiedziła go mama. Powiedziała, że załatwia pozwolenie na zabranie go do siebie. Więcej się nie pokazała.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola poza Kasisi. Jest aktywny na każdym polu. Troszkę łobuzuje, ale jest przyjacielski. Lubi grać w piłkę, podczas meczów stoi na bramce.
LIPIEC 2018
Mama Samuela odwiedziła go w Kasisi. Jej stan się pogorszył. Samuel rośnie na dobrego i mądrego chłopca.
pokaż starsze

Karolina Bogacz - Kilon

Dorota i Sylwek

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!