moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Sarah 14 l

12
24
Urodziny: 05.09.2008
W Kasisi od: 09.11.2015

Dziewczynka przyszła do nas od s. Matki Teresy.  Jej mama zmarła, a ojciec zniknął bez śladu. Nie lubi wspominać domu i ojca. Jest bardzo rezolutna

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Kontynuuje naukę w szóstej klasie. Miała problemy z czytaniem. Wzięła się do pracy i teraz już czyta ładnie. Ma silny charakter. Wie, czego chce. Zawsze próbuje robić, co sama uważa za słuszne, na co my nie zawsze możemy pozwolić :) Jest bardzo towarzyska.
CZERWIEC 2021
Chodzi do szóstej klasy. Jest inteligentną dziewczynką, dużo czyta. Lubi pomagać w jadalni (zwłaszcza zamiatać).
MAJ 2019
Rezolutna, wie czego chce, świetnie tańczy, bardzo chętnie pomaga przy dzieciach i w kuchni. Zawsze bardzo radosna, jest w czwartej klasie.
LIPIEC 2018
Sarah bardzo ładnie tańczy w scholi. Jest chętna do pomocy, ale jednocześnie jest bardzo uparta. Trudno ją przekonać, żeby zmieniła zdanie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Gosia

Gosia

Stella & Stefcia

Anna Be

Anna Maciejewska

Rodzina Gocel

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni

Monia&Co

Basia i Staś

Ewa Rutka

PATRYCJA REY

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł