moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Sarah 15 l

9
Urodziny: 05.09.2008
W Kasisi od: 09.11.2015

Dziewczynka przyszła do nas od s. Matki Teresy.  Jej mama zmarła, a ojciec zniknął bez śladu. Nie lubi wspominać domu i ojca. Jest bardzo rezolutna

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Sarah jest uczennicą siódmej klasy i świetnie radzi sobie w szkole. Jest ambitna i zorganizowana, co przekłada się na jej oceny. W domu wiedzie życie typowej nastolatki, korzystając z wolności i bywa, że robi, co chce mimo dobrych rad starszych. Jest bardzo uczuciowa. Lubi się przytulić i dać buziaka, co często jest jej sposobem na zainicjowanie rozmowy, zwłaszcza jeśli ma do przedstawienia listę życzeń. Ta cecha pokazuje, że Sarah jest nie tylko bystra i samodzielna, ale również zdolna do wyrażania swoich emocji i potrzeb. Jest to zdecydowanie ktoś, kto potrafi znaleźć balans między życiem szkolnym a emocjonalnymi aspektami dorastania.
LIPIEC 2022
Kontynuuje naukę w szóstej klasie. Miała problemy z czytaniem. Wzięła się do pracy i teraz już czyta ładnie. Ma silny charakter. Wie, czego chce. Zawsze próbuje robić, co sama uważa za słuszne, na co my nie zawsze możemy pozwolić :) Jest bardzo towarzyska.
CZERWIEC 2021
Chodzi do szóstej klasy. Jest inteligentną dziewczynką, dużo czyta. Lubi pomagać w jadalni (zwłaszcza zamiatać).
MAJ 2019
Rezolutna, wie czego chce, świetnie tańczy, bardzo chętnie pomaga przy dzieciach i w kuchni. Zawsze bardzo radosna, jest w czwartej klasie.
LIPIEC 2018
Sarah bardzo ładnie tańczy w scholi. Jest chętna do pomocy, ale jednocześnie jest bardzo uparta. Trudno ją przekonać, żeby zmieniła zdanie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Gosia

Gosia

Stella & Stefcia

Anna Maciejewska

Rodzina Gocel

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł