moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Sekayi 16 l

20
Urodziny: 15.12.2007
W Kasisi od: 27.11.2014

Sekayi przebywała w hospicjum razem z matką i po jej śmierci tam została. Siostry postanowiły przyprowadzić ją do Kasisi. Ojca nie zna. Dziewczynka ma lekkie porażenie mózgowe i problemy z chodzeniem. Jest bardzo wesoła i optymistyczna, potrafi cieszyć się ze wszystkiego.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Sekayi jest osobą, która zdecydowanie zna wartość swojej indywidualności. Chociaż ma problemy z chodzeniem i codziennie poddawana jest fizjoterapii, nie jest to dla niej proste do zaakceptowania. Jej buntownicza natura często przychodzi na pierwszy plan, zwłaszcza, gdy chodzi o konieczność wykonywania ćwiczeń. Jej niechęć do krytyki jest jednym z wyzwań, które wymagają subtelnego i dyplomatycznego podejścia. Sekayi można zwrócić uwagę, ale najważniejsze jest, aby to zrobić w sposób bardzo, bardzo delikatny.
LIPIEC 2022
Powtarza szóstą klasę. Musiała poprawić wyniki w szkole i nadgonić program. Jeszcze w zeszłym roku miała problemy z czytaniem. Teraz, książki to jej miłość. Gdy inni oglądają telewizję, Sekayi zamyka się w bibliotece i oddaje się swojej pasji. Ma problemy z chodzeniem i utrzymaniem równowagi, dlatego przechodzi codzienne rehabilitację.    
CZERWIEC 2021
Jest w szóstej klasie. Zawsze można na nią liczyć, chętnie pomaga w sprzątaniu jadalni. Zawsze, gdy słyszy muzykę, zaczyna tańczyć. Ma problemy z czytaniem.
LIPIEC 2020
Chodzi do piątej klasy.  Przyjęła Pierwszą Komunie Świętą. Dobrze się uczy, jest bardzo radosna.
CZERWIEC 2016
Chodzi do pierwszej klasy. Codziennie ma fizjoterapię. Ciągle uśmiechnięta od ucha do ucha.
CZERWIEC 2015
Ze względu na porażenie mózgowe i problemy z chodzeniem codziennie wykonuje ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Fachowcy stwierdzili, że nie ma szans, na to, by jej noga była w pełni sprawna. Mimo to bardzo lubi skakać na trampolinie. Ma w sobie dużo ciepła, lubi się przytulać. Nigdy na nic nie narzeka.  
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Anita

Faustynka

Via

Anonim

Sylwia z dziećmi

Aneta i Artur

Rodzina Wawryniuk

magda

Mary

Aleksandra Radomska

Dag C.

Alicja

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł