Bejbiki

Shadrick 1 l

Urodziny: 19.12.2020
W Kasisi od: 21.03.2020

Shadrick trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem Mishekiem. Obaj chłopcy byli w bardzo złym stanie, po tym jak cierpiąca na chorobę psychiczną mama nie potrafiła zająć się nimi, a babci nie starczało już sił, by czuwać przy kilkutygodniowych maleństwach. Taty chłopców nie znamy. 2 kwietnia 2022 r., w wyniku zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, zmarł Mishek – brat bliźniak Shadrika.

KWIECIEŃ 2022
2 kwietnia nagle we śnie zmarł brat bliźniak chłopca. Wyślijcie dziś Shadrickowi dużo ciepłych myśli.
STYCZEŃ 2022
Niedawno, razem z bratem bliźniakiem. obchodził pierwsze urodziny. Rośnie zdrowo, bardzo lubi bawić się ze starszymi dziećmi. Nikt go nie odwiedza.

Mleko terapeutyczne

Natalia

Mirka

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!