Bejbiki

Shadrick 3 l

21
Urodziny: 19.12.2020
W Kasisi od: 21.03.2020

Shadrick i jego brat bliźniak Mishek trafili do Kasisi w dramatycznych okolicznościach. Matka, która cierpiała na chorobę psychiczną, nie była w stanie zadbać o synów, a babcia, mimo wszystkich starań, nie była w stanie sprostać potrzebom dwóch niemowląt. Ojciec chłopców pozostał nieznany. Ich przyjazd do Kasisi nastąpił w momencie, gdy stan ich zdrowia był bardzo zły. Wielogodzinne głodzenie i zaniedbanie pozostawiły głęboki ślad na ich ciałach i psychice. 2 kwietnia 2022 roku mały Mishek, brat Shadricka, zmarł nagle z powodu zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej. Shadrick to chłopiec pełen energii i optymizmu, pomimo trudności, które musiał przezwyciężyć w swoim krótkim życiu. Uwielbia jeździć na swoim rowerku, kopać piłkę i zdobywać kolejne szczyty, dosłownie i w przenośni. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Shadrick to prawdziwy mały mędrzec wśród bejbików. Jego inteligencja i zdolności językowe są naprawdę imponujące. Ma rzadki talent do wyrażania się w tak elokwentny sposób, że wszystkich wprawia w zdumienie. Lubi jeździć na rowerku, kopie piłkę i na wszystko się wspina. 
KWIECIEŃ 2022
2 kwietnia nagle we śnie zmarł brat bliźniak chłopca. Wyślijcie dziś Shadrickowi dużo ciepłych myśli.
STYCZEŃ 2022
Niedawno, razem z bratem bliźniakiem. obchodził pierwsze urodziny. Rośnie zdrowo, bardzo lubi bawić się ze starszymi dziećmi. Nikt go nie odwiedza.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Śniadanie dla przedszkolaka
+10 serc

Śniadanie dla przedszkolaka

10,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

K.Antoniewicz

Władysław D

Agnieszka Rudowska

Aga

Mariola

Jacek Julian i Jurand

Aleksandra

Dominika

Klaudia

Weronika

Sylwia i Bartosz

Anna Kliber

Agnieszka Przesmycka

Natalia:)

Eleni Damps

Edyta

Anna

Agata

Joanna

Mirka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł