Pilna adopcja

Shadrick 10 m

Urodziny: 19.12.2020
W Kasisi od: 21.03.2020

Shadrick trafił do Kasisi 3 miesiące temu, razem z bratem bliźniakiem Mishekiem. Dostanie tu wszystko, czego będzie potrzebował. Trafił do nas w bardzo złym stanie, po tym jak chora psychicznie mama nie potrafiła zająć się chłopcami, a babci nie starczało już sił, by czuwać przy kilkutygodniowych maleństwach. Taty chłopców niestety nie znamy.

Mleko terapeutyczne

Natalia

Mirka

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!