moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Bejbiki

Shadrick 7 m

2
8
Urodziny: 19.12.2020
W Kasisi od: 21.03.2020

Shadrick trafił do Kasisi 3 miesiące temu, razem z bratem bliźniakiem Mishekiem. Dostanie tu wszystko czego będzie potrzebował. Trafił do nas w bardzo złym stanie, po tym jak chora psychicznie mama nie potrafiła zająć się chłopcami, a babci nie starczało już sił, by czuwać przy kilkutygodniowych maleństwach. Taty chłopców niestety nie znamy.

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko terapeutyczne
+40 serc

Mleko terapeutyczne

40,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+40 serc

Przytulanki

40,00 zł
Grzechotki
+18 serc

Grzechotki

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Gabriela

Anonimowy Darczyńca

Monika😊

Izabela i Daniel

Aneta

Anonimowy Darczyńca

Natalia

Mirka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophers Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
2 662 zł
potrzebujemy:
10 000 zł