Bejbiki

Shadrick 1 l

Urodziny: 19.12.2020
W Kasisi od: 21.03.2020

Shadrick trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem Mishekiem. Obaj chłopcy byli w bardzo złym stanie, po tym jak cierpiąca na chorobę psychiczną mama nie potrafiła zająć się nimi, a babci nie starczało już sił, by czuwać przy kilkutygodniowych maleństwach. Taty chłopców nie znamy. 2 kwietnia 2022 r., w wyniku zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, zmarł Mishek – brat bliźniak Shadrika.

KWIECIEŃ 2022
2 kwietnia nagle we śnie zmarł brat bliźniak chłopca. Wyślijcie dziś Shadrickowi dużo ciepłych myśli.
STYCZEŃ 2022
Niedawno, razem z bratem bliźniakiem. obchodził pierwsze urodziny. Rośnie zdrowo, bardzo lubi bawić się ze starszymi dziećmi. Nikt go nie odwiedza.

Mleko terapeutyczne

Izabela i Daniel

Aneta

Mirka

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.