moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Shalom Charity 16 l

11
21
Urodziny: 21.01.2007
W Kasisi od: 03.12.2017

Dziewczynkę do Kasisi przyprowadziła szefowa sąsiedniej wioski, wraz z całym komitetem. Ojczym nie pozwalał Shalom spać w domu, bo to nie jego dziecko, znęcał się nad dziewczynką. Wreszcie ludzie powiedzieli: stop, przyszli do nas poprosić o przygarnięcie tego dziecka. W Kasisi zapewnimy jej dużo miłości i spokoju.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Shalom zamieszkała z mamą. Chodzi do szkoły. Jest teraz w ósmej klasie. Odwiedza Kasisi. Wciąż otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.
CZERWIEC 2021
Chodzi do siódmej klasy. Jest przyjacielska. Pomaga innym dzieciom w odrabianiu prac domowych. Dobrze się uczy. Lubi malować, zawsze uczestniczy w warsztatach plastycznych.
PAŹDZIERNIK 2020
Shalom chodzi do szóstej klasy. Bardzo wydoroślała. Jest usłużna i zawsze chętna do pomocy. Lubi gotować i piec.
MAJ 2019
Jest w piątej klasie. Chce być pielęgniarką. chciałaby podróżować z przyjaciółmi. Lubi przedmioty przyrodnicze, matematykę i angielski.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

elżbieta

Klaudia

Adam

Karina

Dagmara i Julia

Justyna Yolzari

Maria Piszczan

Lilianna

Joanna Sobkowiak

Nadzieja.

Justyna Czudec

Klasa P. Krzysia

Agata Wróblewska

Agnieszka Kuprowska

Anna Lis

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł