moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Shalom Charity 17 l

11
Urodziny: 21.01.2007
W Kasisi od: 03.12.2017

Dziewczynkę do Kasisi przyprowadziła szefowa sąsiedniej wioski, wraz z całym komitetem. Ojczym nie pozwalał Shalom spać w domu, bo to nie jego dziecko, znęcał się nad dziewczynką. Wreszcie ludzie powiedzieli: stop, przyszli do nas poprosić o przygarnięcie tego dziecka. W Kasisi zapewnimy jej dużo miłości i spokoju.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Shalom zamieszkała z mamą. Chodzi do szkoły. Jest teraz w ósmej klasie. Odwiedza Kasisi. Wciąż otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.
CZERWIEC 2021
Chodzi do siódmej klasy. Jest przyjacielska. Pomaga innym dzieciom w odrabianiu prac domowych. Dobrze się uczy. Lubi malować, zawsze uczestniczy w warsztatach plastycznych.
PAŹDZIERNIK 2020
Shalom chodzi do szóstej klasy. Bardzo wydoroślała. Jest usłużna i zawsze chętna do pomocy. Lubi gotować i piec.
MAJ 2019
Jest w piątej klasie. Chce być pielęgniarką. chciałaby podróżować z przyjaciółmi. Lubi przedmioty przyrodnicze, matematykę i angielski.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

elżbieta

Klaudia

Adam

Dagmara i Julia

Agata Wróblewska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł