moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Stella 14 l

11
22
Urodziny: 27.02.2008
W Kasisi od: 21.07.2012

Stella jest w Kasisi, ponieważ jej mama nie żyje, a tata jest ciężko chory. Opiekują się nim siostry zakonne z miejscowości, z której pochodzi jej rodzina. Zaproponowały mu, żeby dziewczynką zaopiekowały się Siostry z Kasisi. Początkowo nie chciał się rozstać z dzieckiem, ale przystał na propozycję, gdy dziewczynka zachorowała. Bardzo kocha Stellę i często do niej dzwoni. Stella jest urodzoną aktorką. Jak na razie jej „emploi” to dama, na którą trzeba zwrócić uwagę.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MAJ 2022
Stella chodzi do szóstej klasy. Przyjaźni się z Elizą. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest angielski. Kiedy dorośnie, chciałaby zostać siostra zakonną.
CZERWIEC 2021
Tańczy w Steli (liturgiczna grupa taneczna). Lubi zmywać naczynia i zaplatać włosy innym dziewczynkom. Jest bardzo pomysłowa.
MAJ 2019
Stella nie przestaje tańczyć, jest w czwartej klasie. To bardzo wesoła dziewczynka. Ma dużo koleżanek. Tańczy w scholi w grupie kościelnej.
CZERWIEC 2017
U Stelli wszystko dobrze. To bardzo mądra dziewczynka.
CZERWIEC 2016
Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo samodzielna. Siostry mówią, że czasem aż za bardzo. Pełni w Martin’s house rolę przywódcy.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka w ostatnich miesiącach miała problemy ze zdrowiem. Dopadła ją jakaś infekcja bakteryjna, ale już jest wszystko dobrze. Mieszka w Edmunds House. Chodzi do przedszkola Big Five.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Płyty z muzyką
+30 serc

Płyty z muzyką

30,00 zł
Kolorowa szafa nastolatka
+60 serc

Kolorowa szafa nastolatka

60,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Sok
+4 serc

Sok

4,00 zł
Kosz owoców
+30 serc

Kosz owoców

30,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Paulina Czarnecka

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Milena

Kasia Porada

Anonimowy Darczyńca

Anna Hostyńska

MAURYCY JACHNIK

Agata

Iwona Szczypel

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Izabela Kurzawa

Anonimowy Darczyńca

Justyna

Anonimowy Darczyńca

Anna Szykuła

JUSTYNA

Aga

Anonimowy Darczyńca

A&T

Anonimowy Darczyńca

Hanna Lewandowska

Dorota Rogiewicz

Magda

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 442 zł
potrzebujemy:
10 000 zł