moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Stella 16 l

8
Urodziny: 27.02.2008
W Kasisi od: 21.07.2012

Stella jest w Kasisi, ponieważ jej mama nie żyje, a tata jest ciężko chory. Opiekują się nim siostry zakonne z miejscowości, z której pochodzi jej rodzina. Zaproponowały mu, żeby dziewczynką zaopiekowały się Siostry z Kasisi. Początkowo nie chciał się rozstać z dzieckiem, ale przystał na propozycję, gdy dziewczynka zachorowała. Bardzo kocha Stellę i często do niej dzwoni. Stella jest urodzoną aktorką. Jak na razie jej „emploi” to dama, na którą trzeba zwrócić uwagę.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Stella to uczennica siódmej klasy, która stoi na progu znaczących zmian w swoim  życiu. Po zakończeniu bieżącego roku szkolnego, chce zamieszkać ze swoim tatą.  Mimo przeprowadzki i nowego etapu w życiu, Stella wciąż będzie korzystać z wsparcia Kasisi i pozostanie podopieczną projektu "Adoptuj z sercem". To nie tylko świadczy o jej silnych relacjach z Kasisi, ale również o tym jak działa nasz system wsparcia, który będzie działał, dopóki dziewczynka będzie tego potrzebowała. 
MAJ 2022
Stella chodzi do szóstej klasy. Przyjaźni się z Elizą. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest angielski. Kiedy dorośnie, chciałaby zostać siostra zakonną.
CZERWIEC 2021
Tańczy w Steli (liturgiczna grupa taneczna). Lubi zmywać naczynia i zaplatać włosy innym dziewczynkom. Jest bardzo pomysłowa.
MAJ 2019
Stella nie przestaje tańczyć, jest w czwartej klasie. To bardzo wesoła dziewczynka. Ma dużo koleżanek. Tańczy w scholi w grupie kościelnej.
CZERWIEC 2017
U Stelli wszystko dobrze. To bardzo mądra dziewczynka.
CZERWIEC 2016
Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo samodzielna. Siostry mówią, że czasem aż za bardzo. Pełni w Martin’s house rolę przywódcy.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka w ostatnich miesiącach miała problemy ze zdrowiem. Dopadła ją jakaś infekcja bakteryjna, ale już jest wszystko dobrze. Mieszka w Edmunds House. Chodzi do przedszkola Big Five.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ania Jarzynowska

Paulina Czarnecka

Hanna Lewandowska

Iwona Szczypel

Dorota Rogiewicz

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł