moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Steven 20 l

5
Urodziny: 17.11.2003
W Kasisi od: 18.11.2003

Steven trafił do Kasisi razem ze swoim bratem bliźniakiem Christopherem (Christopher zmarł na białaczkę 15 lipca 2020r). Ich mama przyszła do miejscowej przychodni, by urodzić dzieci pod opieką fachowców. Niestety nie przyjęto jej, ponieważ nie miała gumowych rękawiczek dla lekarza. Posiadanie ich, obowiązuje każdego pacjenta, który chce by udzielono mu pomocy. Ciężarna kobieta nie zdążyła wrócić do domu i urodziła chłopców na drodze. Ona przypłaciła to życiem, a rodzina oddała bliźniaki siostrom.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Steven zasługuje na szczególne uznanie. Jest dojrzały i potrafi podejmować dobre decyzje. Jest autorytetem nie tylko dla rówieśników, ale także dla starszych chłopców w Kasisi. Ma dar przywództwa, który sprawia, że inni naturalnie go słuchają i podążają za jego radami. Steven jest też bardzo ambitny i zorganizowany. Jego ciężka praca i determinacja zaowocowały tym, że dostał się na uniwersytet, co jest znakomitym początkiem na drodze do dalszego rozwoju i samorealizacji. Z niecierpliwością oczekuje stycznia. Wtedy rozpocznie studia.
LIPIEC 2022
Chodzi do dwunastej, maturalnej klasy. W listopadzie podejdzie do egzaminów końcowych szkoły średniej. Jest bardzo dobrym uczniem oraz cichym i spokojnym chłopcem. Po śmierci brata zaczął marzyć o studiach medycznych.
CZERWIEC 2021
Steven otrząsnął się po śmierci brata Christophera, ale jest w nim dużo lęku przed chorobą. Chodzi do jedenastej klasy.
LIPIEC 2020
Steven przeżywa teraz bardzo trudy czas, stracił brata bliźniaka Christophera, z którym był bardzo zżyty. Chłopiec cierpiał na ostra białaczkę, zmarł 15 lipca. Prześlijcie Stevenowi ciepłe myśli.
LIPIEC 2018
U Stevena wszystko dobrze, chodzi już do ósmej klasy. Jest w szkole z internatem.
GRUDZIEŃ 2016
Szukamy rodziny chłopca. Siostra skontaktowała się już z policją i czeka na wieści.
CZERWIEC 2016
Jest bardzo ułożony, zupełnie różni się tym od brata.
CZERWIEC 2015
Chłopiec jest ministrantem. Lubi piłkę nożną. Jest bardzo wesoły i ciągle żartuje. Ma bardzo dużo energii.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Pestka Lukasz

Joanna Cieślińska

Dorota Świetlicka

Magdalena Przecherka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł