Steven 20 l

Urodziny: 17.11.2003
W Kasisi od: 18.11.2003

Matka Stevena i jego brata bliźniaka Chrisophera, pełna nadziei, udała się do lokalnej przychodni, aby poddać się profesjonalnej opiece przy porodzie. Niestety, nawet w tak krytycznej sytuacji, była zmuszona zmierzyć się z biurokratycznymi przeszkodami. Personel medyczny odmówił jej pomocy z powodu braku gumowych rękawiczek dla lekarza – elementu uznawanego za obowiązkowy przez instytucję. Bez możliwości szybkiego powrotu do domu, kobieta została zmuszona do porodu w drodze, który ostatecznie stał się przyczyną jej śmierci. Rodzina, obarczona ogromnym żalem i stratą, zdecydowała się oddać bliźniaki pod opiekę sióstr. Steven wraz ze swoim bratem bliźniakiem, Christopherem, znalazł się w Kasisi kilka dni po narodzinach. Niestety, los wciąż był dla nich okrutny. Christopher przegrał walkę z białaczką i odszedł w dniu 15 lipca 2020 roku. Steven, mimo tragicznych okoliczności, wyłonił się jako osoba niezwykle ambitna i zorganizowana. Jego nieustanna praca i determinacja zaowocowały niezwykłym sukcesem – dostał się na uniwersytet. To wydarzenie, choć symboliczne, stanowiło znakomitą szansę na nowy początek i dalszy rozwój, otwierając przed nim szerokie możliwości samorealizacji i zdobywania wiedzy.

LIPIEC 2023
Steven zasługuje na szczególne uznanie. Jest dojrzały i potrafi podejmować dobre decyzje. Jest autorytetem nie tylko dla rówieśników, ale także dla starszych chłopców w Kasisi. Ma dar przywództwa, który sprawia, że inni naturalnie go słuchają i podążają za jego radami. Steven jest też bardzo ambitny i zorganizowany. Jego ciężka praca i determinacja zaowocowały tym, że dostał się na uniwersytet, co jest znakomitym początkiem na drodze do dalszego rozwoju i samorealizacji. Z niecierpliwością oczekuje stycznia. Wtedy rozpocznie studia.
LIPIEC 2022
Chodzi do dwunastej, maturalnej klasy. W listopadzie podejdzie do egzaminów końcowych szkoły średniej. Jest bardzo dobrym uczniem oraz cichym i spokojnym chłopcem. Po śmierci brata zaczął marzyć o studiach medycznych.
CZERWIEC 2021
Steven otrząsnął się po śmierci brata Christophera, ale jest w nim dużo lęku przed chorobą. Chodzi do jedenastej klasy.
LIPIEC 2020
Steven przeżywa teraz bardzo trudy czas, stracił brata bliźniaka Christophera, z którym był bardzo zżyty. Chłopiec cierpiał na ostra białaczkę, zmarł 15 lipca. Prześlijcie Stevenowi ciepłe myśli.
LIPIEC 2018
U Stevena wszystko dobrze, chodzi już do ósmej klasy. Jest w szkole z internatem.
GRUDZIEŃ 2016
Szukamy rodziny chłopca. Siostra skontaktowała się już z policją i czeka na wieści.
CZERWIEC 2016
Jest bardzo ułożony, zupełnie różni się tym od brata.
CZERWIEC 2015
Chłopiec jest ministrantem. Lubi piłkę nożną. Jest bardzo wesoły i ciągle żartuje. Ma bardzo dużo energii.

Kurczak

Kurczak