moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Sydney 9 l

25
Urodziny: 02.08.2014
W Kasisi od: 29.10.2021

Sydney trafił do Kasisi razem ze swoimi braćmi- bliźniakiem Edwardem i młodszym Josephem. Bezdomna babcia przyprowadziła ich do opieki społecznej i zniknęła, stamtąd chłopcy trafili do nas. Nie wiemy o nich nic, poza tym, że ich rodzice nie żyją. Nie wiemy, gdzie mieszkali, jak długo tułali się z babcią, czy kiedykolwiek mieli własny dom i choćby własne łóżko. Nawet ich wiek nie jest znany. W dokumentach z opieki społecznej widnieje, że bliźniaki mają 7 lat, sami twierdzą, że 11.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Sydney coraz bardziej odkrywa swoje miejsce w świecie. Jego nieco wstydliwa natura stopniowo zanika. Wśród kolegów czuje się coraz pewniej. Z pewnością nie jest typem "rozrabiaki", wręcz przeciwnie, unika konfliktów. Jego postępy w nauce świadczą o tym, że ma duży potencjał. Jego delikatność objawia się w drobnych gestach, takich jak odwzajemnianie uśmiechu, co może wydawać się niewielką rzeczą, ale w rzeczywistości mówi dużo o jego osobowości i empatii. To jedno z tych dzieci, które przypominają nam, że małe akty życzliwości mogą mieć duże znaczenie.
LIPIEC 2022
Chodzi do pierwszej klasy. Jest małomówny i jeszcze trochę wstydliwy. Nie ma z nim żadnych problemów.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Alicja

Beata

Agnieszka

ANIA

Magdalena M

Aleksandra Hajder

Kasia

IGA Mahony

Anonimowy Darczyńca

Daria, Pola i Marcin

Marta

Renta

Iza

Agata Radtke

Ewa Pielak

Ola

Karolina

Malwina

Izabela

Justyna

Teachkatex

Gosia

Urszula Debska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł