Sydney 9 l

Urodziny: 02.08.2014
W Kasisi od: 29.10.2021

Sydney trafił do Kasisi razem ze swoimi braćmi- bliźniakiem Edwardem i młodszym Josephem. Bezdomna babcia przyprowadziła ich do opieki społecznej i zniknęła, stamtąd chłopcy trafili do nas. Nie wiemy o nich nic, poza tym, że ich rodzice nie żyją. Nie wiemy, gdzie mieszkali, jak długo tułali się z babcią, czy kiedykolwiek mieli własny dom i choćby własne łóżko. Nawet ich wiek nie jest znany. W dokumentach z opieki społecznej widnieje, że bliźniaki mają 7 lat, sami twierdzą, że 11.

LIPIEC 2023
Sydney coraz bardziej odkrywa swoje miejsce w świecie. Jego nieco wstydliwa natura stopniowo zanika. Wśród kolegów czuje się coraz pewniej. Z pewnością nie jest typem "rozrabiaki", wręcz przeciwnie, unika konfliktów. Jego postępy w nauce świadczą o tym, że ma duży potencjał. Jego delikatność objawia się w drobnych gestach, takich jak odwzajemnianie uśmiechu, co może wydawać się niewielką rzeczą, ale w rzeczywistości mówi dużo o jego osobowości i empatii. To jedno z tych dzieci, które przypominają nam, że małe akty życzliwości mogą mieć duże znaczenie.
LIPIEC 2022
Chodzi do pierwszej klasy. Jest małomówny i jeszcze trochę wstydliwy. Nie ma z nim żadnych problemów.

Kurczak

Kurczak

Nshima (kleik kukurydziany)

Nshima (kleik kukurydziany)

Czekolada

Czekolada

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

Kamila Zaleska

ANIA

Anonimowy Darczyńca

Iza

Agata Radtke

Ewa Pielak

Ola

Justyna

Urszula Debska

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.