moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Bejbiki

Taila 7 m

9
20
Urodziny: 01.02.2021
W Kasisi od: 30.04.2021

Dziewczynka trafiła do Kasisi, ponieważ jej matka po kłótni z mężem porzuciła ją, gdy mała miała około 3 miesięcy. Policja aresztowała matkę za porzucenie dziecka. Ojciec razem z babcią dziewczynki odwiedza Tailę w Kasisi.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

WRZESIEŃ 2021
Mama dziewczynki wyszła z więzienia i dostała pozwolenie na zabranie córki na kilka tygodni. To jest dla niej próba. Jeśli zaopiekuje się małą tak jak należy, Taila wróci do mamy. Jeśli jej mama nie podoła, dziewczynka znowu zamieszka w Kasisi. Dziecko cały czas jest objęte pomocą z projektu „Adoptuj z sercem”.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko terapeutyczne
+40 serc

Mleko terapeutyczne

40,00 zł
Przytulanki
+40 serc

Przytulanki

40,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Pościel dla dziecka
+18 serc

Pościel dla dziecka

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kaśka

Kurix1603

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Klaudia Krauze

Maria

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Dagmara Zalech

Weronika Klaudia

Madzia

Dominika Zych

Martyna

Laura

Basia

emilka

Marta Wyszyńska-Ładniak

Anna

iwona

Justyna

Agata&Adam

Anonimowy Darczyńca

Malwina Z Laprus

Aneta

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 274 zł
potrzebujemy:
10 500 zł