moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Taonga 14 l

11
Urodziny: 21.09.2009
W Kasisi od: 12.04.2018

Taonga w Kasisi znalazła schronienie po ewakuowaniu jej przez opiekę społeczną ze skrajnie dramatycznej sytuacji panującej w jej domu. Przed nią długi proces adaptowania się i leczenia traum.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Taonga jest w siódmej klasie. Niestety boryka się z trudnościami, które wykraczają poza zwykłe problemy dzieciństwa. Traumatyczne wydarzenia sprzed lat czasem powracają we wspomnieniach i nie pozwalają jej w pełni cieszyć się teraźniejszością. Mimo to jest bardzo dzielna i potrafi stawić czoła wyzwaniom.  Jest raczej zamknięta i nie wychodzi z inicjatywą, ale gdy ktoś się do niej zwróci, zaczyna się otwierać. To pokazuje, że w jej wnętrzu drzemie pragnienie bliskości i zrozumienia. Historia Taonga pokazuje, że Kasisi jest prawdziwym azylem – miejscem, gdzie można nie tylko znaleźć schronienie, ale również wsparcie psychologiczne i emocjonalne.
LIPIEC 2022
Chodzi do szóstej klasy. Dużo się uczy. W ostatnim semestrze była drugą najlepszą uczennicą w klasie. Jest bardzo pomocna. Najchętniej zajmuje się bejbikami. W wolnym czasie czyta książki.
CZERWIEC 2021
Chodzi do piątej klasy. Widać, że dorasta. Robi się pewna siebie, wie, czego chce. Chętnie we wszystkim pomaga.
MAJ 2019
Dziewczynka jest w trzeciej klasie. Była bardzo nieśmiała, skryta, teraz się otworzyła, jest radosna.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

MM

Iwona Grzeskiewicz

Magda i Rafał

Magda

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł