moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Tapiwa 10 l

14
Urodziny: 02.05.2013
W Kasisi od: 17.10.2014

Tapiwa została porzucona przez matkę. Ma częściowy bezwład prawej strony ciała. Do Kasisi skierowała ją opieka społeczna. Jest bardzo pogodna.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Jej pogodne usposobienie i ciekawość świata są źródłem inspiracji dla wszystkich dookoła. Tapiwa to przykład odwagi i wytrwałości, pokazując, że przeszkody fizyczne nie są nie do pokonania, kiedy ma się odpowiednie nastawienie i wsparcie. Z jedną sprawną ręką, Tapiwa nie tylko radzi sobie w codziennych zadaniach, ale także udowadnia, że prawdziwa siła płynie z wnętrza. Nie szuka litości ani specjalnego traktowania. Mimo że codzienne rehabilitacje nie przynoszą jeszcze znaczącej poprawy, jej determinacja i pozytywne nastawienie wciąż dają nadzieję.
LIPIEC 2022
Kontynuuje naukę w klasie specjalnie. Ma problemy z rękami. Codziennie chodzi na fizjoterapię. Bardzo koncentruje się na nauce. Mamy nadzieję, że za jakiś czas uda nam się przenieść ją do normalnej klasy.
CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy, do szkoły dla dzieci specjalnej troski. Jest przyjacielska, aktywna i zawsze ze wszystkiego zadowolona.
MAJ 2019
Cały czas jest rehabilitowana. Chodzi do domowego przedszkola, radzi sobie jak może. Lubi prezenty.
STYCZEŃ 2018
Tapiwa świetnie odnalazła się w Martin’s House. Lubi rysować, coraz więcej mówi.
CZERWIEC 2017
Dziewczynka potrzebuje specjalnej troski. Wciąż chodzi na fizjoterapię.
CZERWIEC 2016
Tapiwa wciąż ma sparaliżowaną prawą rękę. Marco, fizjoterapeuta, stwierdził, że będzie ciężko jej ją odzyskać. Dziewczynka przyzwyczaiła się, że jej nie ma i w ogóle nie chce jej używać.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka już chodzi, mimo że ma sparaliżowaną prawą stronę ciała. Fizjoterapeuci, którzy przyjeżdżają do Kasisi uratowali jej nogę i dzięki temu może chodzić, niestety nie uda się usprawnić ręki.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Dzień rehabilitacji
+45 serc

Dzień rehabilitacji

45,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Katarzyna

Anna

Marzena

Wrzesińscy

Małgorzata

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł