Pilna adopcja
Przedszkolaki

Tebi 6 l

14
Urodziny: 2018
W Kasisi od: 03.05.2024

Tebi trafił do Kasisi razem ze swoim bliźniakiem Josephem i starszym bratem Giftem. Ich matka, pozostawiając ich pod opieką babci, nagle zniknęła bez śladu. Kobieta, zmagając się z własnymi problemami, nie wykazywała zainteresowania wnukami. Być może była pochłonięta pracą na targu w Lusace i dlatego chłopcy trafili na ulicę. Zostali znalezieni aż 50 kilometrów od stolicy Zambii, opuszczeni i zagubieni. Na początku trafili do innego ośrodka, gdzie byli jedynymi dziećmi. Brak towarzystwa rówieśników i odpowiednich warunków sprawił, że postanowiono ich przenieść do Kasisi. Tu wreszcie odnaleźli ciepło, bezpieczeństwo i miłość, których tak bardzo potrzebowali. To tutaj zaczęli na nowo budować swoje życie, otoczeni wsparciem.

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Gry planszowe
+45 serc

Gry planszowe

45,00 zł
Piłka nożna
+45 serc

Piłka nożna

45,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ewelina i Bartosz

Anna D.

Dorota i Zbyszek

Aleksandra i Pawel

Ewelina Głowacka

Ewelina i Kamil

Agnieszka

Julia Długosz

Marcel i Amelia

Julia

Nika

Natalia

Ania

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł