Bejbiki

Twalumba 2 l

Urodziny: 29.09.2021
W Kasisi od: 01.11.2021

O chłopcu można powiedzieć, że jest wnukiem Kasisi. Jego mama była kiedyś naszą podopieczną. Dość szybko wyszła z domu. Niestety życie troszkę ją przerosło, zaszła w ciążę, nie skończyła szkoły. Siostra Mariola zaproponowała jej, że zajmiemy się małym Twalumbą, aby dziewczyna mogła skończyć szkołę, wybrać dobry zawód, by w przyszłości zapewnić swojemu dziecku odpowiednią opiekę.

KWIECIEŃ 2024
Chłopiec zamieszkał ze swoją mamą. Kobieta bardzo go kocha, jednak nie miała warunków, by wziąć go do siebie. Zadeklarowaliśmy, że jej pomożemy. Dzięki temu Twalumba każdego dnia może zasypiać w ramionach swojej mamy. Wciąż otrzymuje wsparcie w ramach projektu "Adoptuj z sercem".
LIPIEC 2023
Twalumba bardzo dobrze czuje się w Kasisi, co jest w dużym stopniu zasługą regularnych odwiedzin mamy. Wyjątkowość ich relacji widoczna jest w tym, że mama często zostaje z nim na weekendy i ma plan, by zabrać go ze sobą, gdy tylko jej sytuacja na to pozwoli.  U chłopca zdiagnozowano gruźlicę. Mimo to, dzięki odpowiedniemu leczeniu, jego stan znacznie się poprawił. Jest na lekach i już zaczyna czuć się lepiej, co napawa optymizmem co do jego dalszego leczenia i przyszłości.

Mleko

Mleko