moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Bejbiki

Twalumba 1 l

4
7
Urodziny: 29.09.2021
W Kasisi od: 01.11.2021

O chłopcu można powiedzieć, że jest wnukiem Kasisi. Jego mama była kiedyś naszą podopieczną. Dość szybko wyszła z domu. Niestety życie troszkę ją przerosło, zaszła w ciążę, nie skończyła szkoły. Siostra Mariola zaproponowała jej, że zajmiemy się małym Twalumbą, aby dziewczyna mogła skończyć szkołę, wybrać dobry zawód, by w przyszłości zapewnić swojemu dziecku odpowiednią opiekę.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka

Izabela

Damian

Sandi

Marta

Agnieszka

Ewa

MADZIAMADZIA

Cyryl Jan Łukasiak

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł