moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Twalumba 2 l

21
Urodziny: 29.09.2021
W Kasisi od: 01.11.2021

O chłopcu można powiedzieć, że jest wnukiem Kasisi. Jego mama była kiedyś naszą podopieczną. Dość szybko wyszła z domu. Niestety życie troszkę ją przerosło, zaszła w ciążę, nie skończyła szkoły. Siostra Mariola zaproponowała jej, że zajmiemy się małym Twalumbą, aby dziewczyna mogła skończyć szkołę, wybrać dobry zawód, by w przyszłości zapewnić swojemu dziecku odpowiednią opiekę.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Twalumba bardzo dobrze czuje się w Kasisi, co jest w dużym stopniu zasługą regularnych odwiedzin mamy. Wyjątkowość ich relacji widoczna jest w tym, że mama często zostaje z nim na weekendy i ma plan, by zabrać go ze sobą, gdy tylko jej sytuacja na to pozwoli.  U chłopca zdiagnozowano gruźlicę. Mimo to, dzięki odpowiedniemu leczeniu, jego stan znacznie się poprawił. Jest na lekach i już zaczyna czuć się lepiej, co napawa optymizmem co do jego dalszego leczenia i przyszłości. 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Tytus

Martyna i Daniel

Monika

Agata

Marlena

Ola

Alberto

Bartek

Marta Rzepecka

Ania .B

Ewa Ochyra

Izabela

Damian

Sandi

Marta

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł