moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Veronica Mavis 15 l

14
17
Urodziny: 18.01.2008
W Kasisi od: 25.01.2008

Veronicę przywieziono do Kasisi ze szpitala, gdy była jeszcze niemowlęciem. To „aparat” jakich nawet w Kasisi (pełnym wszelkiej maści „aparatów”) mało. Chyba nikt nie widział Veroniki smutnej – zawsze jest szczęśliwa, zadowolona, zawsze kombinuje jakby tu udoskonalić rzeczywistość. „Pomysłowy Dobromir” to przy niej amator – Veronika uwielbia np. podczas wieczornego rozdawania leków ni stąd ni zowąd zacząć przekładać naczynia, pojemniki oraz same leki, tworząc z nich jej zdaniem bardziej sensowną i praktyczną konstrukcję.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

SIERPIEŃ 2022
Jest w siódmej klasie. Przygotowuje się do egzaminów końcowych w szkole podstawowej. Zabiera jej to większość wolnego czasu. Jak tylko ma przerwę, biegnie do bejbików, by pomóc przy ich karmieniu.
CZERWIEC 2021
Chodzi do szóstej klasy. Jest bardzo przyjacielska i opiekuńcza. Zajmuje się młodszymi dziećmi. Wstaje wcześnie rano, żeby pomoc młodszej koleżance. Lubi kwiaty.
MAJ 2019
Przed pójściem do szkoły zawsze pomaga w kuchni, uwielbia się bawić na placu zabaw, pomaga przy młodszych dzieciach. Niedawno odwiedziła ją ciocia. Dziewczyna bardzo ucieszyła się ze spotkania.
STYCZEŃ 2018
Veronice uśmiech nie schodzi z ust:) W tym roku idzie do trzeciej klasy.
CZERWIEC 2016
Mieszka w Martins House, chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo szczupła, ale na szczęście zdrowa.
CZERWIEC 2015
Veronica bardzo długo nie miała zębów, teraz zaczynają rosnąć. Mieszka w Martins House. Chodzi do przedszkola Big Five. Jest bardzo wesoła.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Smakołyki na Dzień Dziecka
+5 serc

Smakołyki na Dzień Dziecka

5,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Helenka i Marcel

Cyryl Jan Łukasiak

Toborki

Joanna Soja

Wero

Dorota Świetlicka

Marcin

Agnieszka

Bożena Bryk

Aleksandra Szota

sylwia

Monika

Minutka Mozesz Zapytac

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
1 300 zł
potrzebujemy:
48 000 zł