moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Veronica Mavis 13 l

12
16
Urodziny: 18.01.2008
W Kasisi od: 25.01.2008

Veronicę przywieziono do Kasisi ze szpitala, gdy była jeszcze niemowlęciem. To „aparat” jakich nawet w Kasisi (pełnym wszelkiej maści „aparatów”) mało. Chyba nikt nie widział Veroniki smutnej – zawsze jest szczęśliwa, zadowolona, zawsze kombinuje jakby tu udoskonalić rzeczywistość. „Pomysłowy Dobromir” to przy niej amator – Veronika uwielbia np. podczas wieczornego rozdawania leków ni stąd ni zowąd zacząć przekładać naczynia, pojemniki oraz same leki, tworząc z nich jej zdaniem bardziej sensowną i praktyczną konstrukcję.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2021
Chodzi do szóstej klasy. Jest bardzo przyjacielska i opiekuńcza. Zajmuje się młodszymi dziećmi. Wstaje wcześnie rano, żeby pomoc młodszej koleżance. Lubi kwiaty.
MAJ 2019
Przed pójściem do szkoły zawsze pomaga w kuchni, uwielbia się bawić na placu zabaw, pomaga przy młodszych dzieciach. Niedawno odwiedziła ją ciocia. Dziewczyna bardzo ucieszyła się ze spotkania.
STYCZEŃ 2018
Veronice uśmiech nie schodzi z ust:) W tym roku idzie do trzeciej klasy.
CZERWIEC 2016
Mieszka w Martins House, chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo szczupła, ale na szczęście zdrowa.
CZERWIEC 2015
Veronica bardzo długo nie miała zębów, teraz zaczynają rosnąć. Mieszka w Martins House. Chodzi do przedszkola Big Five. Jest bardzo wesoła.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Ser
+5 serc

Ser

5,00 zł
Kapenta
+7 serc

Kapenta

7,00 zł
Kolorowa szafa nastolatka
+60 serc

Kolorowa szafa nastolatka

60,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Toborki

Joanna Soja

Wero

Dorota Świetlicka

Anonimowy Darczyńca

Marcin

Bożena Bryk

Aleksandra Szota

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

sylwia

Anonimowy Darczyńca

Monika

Minutka Mozesz Zapytac

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Agnieszka

Anonimowy Darczyńca

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 102 zł
potrzebujemy:
10 500 zł