moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Veronica Mavis 16 l

8
Urodziny: 18.01.2008
W Kasisi od: 25.01.2008

Veronicę przywieziono do Kasisi ze szpitala, gdy była jeszcze niemowlęciem. To „aparat” jakich nawet w Kasisi (pełnym wszelkiej maści „aparatów”) mało. Chyba nikt nie widział Veroniki smutnej – zawsze jest szczęśliwa, zadowolona, zawsze kombinuje jakby tu udoskonalić rzeczywistość. „Pomysłowy Dobromir” to przy niej amator – Veronika uwielbia np. podczas wieczornego rozdawania leków ni stąd ni zowąd zacząć przekładać naczynia, pojemniki oraz same leki, tworząc z nich jej zdaniem bardziej sensowną i praktyczną konstrukcję.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Veronica przez jakiś czas mieszkała u rodziny. Szybko wróciła, ponieważ jej bliscy nie pozwolili jej chodzić do szkoły. Mimo że bardzo to przeżyła, obecnie wszystko wróciło do normy i Veronica zdaje sobie sprawę, że w Kasisi ma szansę na lepszą przyszłość. Ta krótka, lecz intensywna życiowa lekcja jeszcze bardziej utwierdziła ją w przekonaniu o znaczeniu edukacji i wsparcia, jakie otrzymuje w Kasisi. 
SIERPIEŃ 2022
Jest w siódmej klasie. Przygotowuje się do egzaminów końcowych w szkole podstawowej. Zabiera jej to większość wolnego czasu. Jak tylko ma przerwę, biegnie do bejbików, by pomóc przy ich karmieniu.
CZERWIEC 2021
Chodzi do szóstej klasy. Jest bardzo przyjacielska i opiekuńcza. Zajmuje się młodszymi dziećmi. Wstaje wcześnie rano, żeby pomoc młodszej koleżance. Lubi kwiaty.
MAJ 2019
Przed pójściem do szkoły zawsze pomaga w kuchni, uwielbia się bawić na placu zabaw, pomaga przy młodszych dzieciach. Niedawno odwiedziła ją ciocia. Dziewczyna bardzo ucieszyła się ze spotkania.
STYCZEŃ 2018
Veronice uśmiech nie schodzi z ust:) W tym roku idzie do trzeciej klasy.
CZERWIEC 2016
Mieszka w Martins House, chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo szczupła, ale na szczęście zdrowa.
CZERWIEC 2015
Veronica bardzo długo nie miała zębów, teraz zaczynają rosnąć. Mieszka w Martins House. Chodzi do przedszkola Big Five. Jest bardzo wesoła.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Gego

Helena i Marcel

Toborki

Dorota Świetlicka

Agnieszka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł