Uczniowie

Veronica Mavis 16 l

6
Urodziny: 18.01.2008
W Kasisi od: 25.01.2008

Veronicę przywieziono do Kasisi ze szpitala jeszcze w wieku niemowlęcym. Od tamtej chwili, mimo różnych trudności, nieustannie promieniuje radością i zadowoleniem. Jakiś czas temu podjęliśmy próbę zamieszkania u rodziny, lecz szybko powróciła do Kasisi, gdyż ci, których darzyła miłością, nie zezwolili jej na kontynuację nauki. Chociaż ten okres był pełen wyzwań, teraz, z perspektywy czasu, Veronica uświadomiła sobie, że to właśnie Kasisi otworzyło przed nią drzwi do lepszej przyszłości. Ta krótka, ale intensywna lekcja życia jeszcze bardziej wzmocniła jej przekonanie o kluczowej roli wsparcia, które stale otrzymuje w nowym Domu.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Veronica przez jakiś czas mieszkała u rodziny. Szybko wróciła, ponieważ jej bliscy nie pozwolili jej chodzić do szkoły. Mimo że bardzo to przeżyła, obecnie wszystko wróciło do normy i Veronica zdaje sobie sprawę, że w Kasisi ma szansę na lepszą przyszłość. Ta krótka, lecz intensywna życiowa lekcja jeszcze bardziej utwierdziła ją w przekonaniu o znaczeniu edukacji i wsparcia, jakie otrzymuje w Kasisi. 
SIERPIEŃ 2022
Jest w siódmej klasie. Przygotowuje się do egzaminów końcowych w szkole podstawowej. Zabiera jej to większość wolnego czasu. Jak tylko ma przerwę, biegnie do bejbików, by pomóc przy ich karmieniu.
CZERWIEC 2021
Chodzi do szóstej klasy. Jest bardzo przyjacielska i opiekuńcza. Zajmuje się młodszymi dziećmi. Wstaje wcześnie rano, żeby pomoc młodszej koleżance. Lubi kwiaty.
MAJ 2019
Przed pójściem do szkoły zawsze pomaga w kuchni, uwielbia się bawić na placu zabaw, pomaga przy młodszych dzieciach. Niedawno odwiedziła ją ciocia. Dziewczyna bardzo ucieszyła się ze spotkania.
STYCZEŃ 2018
Veronice uśmiech nie schodzi z ust:) W tym roku idzie do trzeciej klasy.
CZERWIEC 2016
Mieszka w Martins House, chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo szczupła, ale na szczęście zdrowa.
CZERWIEC 2015
Veronica bardzo długo nie miała zębów, teraz zaczynają rosnąć. Mieszka w Martins House. Chodzi do przedszkola Big Five. Jest bardzo wesoła.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Gego

Helena i Marcel

Toborki

Dorota Świetlicka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł