Victor 17 l

Urodziny: 01.01.2007
W Kasisi od: 11.11.2013

Victor, wraz ze swoim bratem Dominikiem, do Kasisi zostali przywiezieni przez opiekę społeczną. To miejsce stało się dla nich domem po tragicznym wydarzeniu – pogrzebie ich ojca, po którym matka porzuciła ich na cmentarzu i zniknęła. Mimo trudnych przeżyć, które ich spotkały, chłopak wydaje się stawać coraz silniejszy i bardziej pewny siebie. Znany ze świetnych osiągnięć szkolnych, ale także wyjątkowej dojrzałości. Mimo że jego przeszłość była pełna bólu i niepewności, teraz wie, że to start nowego początku. Wierzy, że nawet z najcięższych doświadczeń można wyjść silniejszym i gotowym na nowe wyzwania.

LIPIEC 2024
Victor nadal osiąga doskonałe wyniki w nauce, co przynosi dumę nam wszystkim. Siostra Mariola z ogromną nadzieją patrzy w jego przyszłość, wierząc, że zdecyduje się na karierę związaną z matematyką, dziedziną, w której wykazuje wyjątkowy talent i zdolności.  Victor, choć jeszcze młody, zdaje sobie sprawę z własnych predyspozycji i chętnie uczestniczy w dodatkowych zajęciach oraz konkursach matematycznych, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.
LIPIEC 2023
Victor wyróżnia się dziś nie tylko znakomitymi wynikami w nauce, ale także dojrzałością. Z biegiem czasu wydoroślał i urósł, co dodaje mu pewności siebie. Jest niezwykle ułożony i zorganizowany, co z pewnością pomaga mu w osiąganiu świetnych wyników w nauce. Victor ma również szczególny talent do matematyki; regularnie wygrywa konkursy z tabliczki mnożenia i uchodzi w tej dziedzinie za najlepszego ucznia w szkole.
SIERPIEŃ 2022
Jest w siódmej klasie. Pilnie się uczy, ponieważ czekają go końcowe egzaminy w szkole podstawowej. Jest jednym z lepszych uczniów w klasie. Uwielbia zajęcia artystyczne w Kasisi. Zawsze znajdzie też czas na rozegranie meczu piłkarskiego z kolegami.
MAJ 2021
Chodzi do szóstej klasy. Jest nieśmiały i małomówny. Bardzo poprawił się w nauce, dobrze się uczy. Uwielbia grać w piłkę nożną. Pochłania książki podróżnicze.
STYCZEŃ 2020
Chodzi do piątej klasy. Uczy się średnio, ale za to jest bardzo dobrym, posłusznym dzieckiem, ma dużo respektu dla starszych. Chłopcy go lubią i chętnie się z nim bawią. Lubi grać w piłkę nożną. Ostatnio dużo czyta.
GRUDZIEŃ 2016
Jest bardzo małomówny i nieśmiały.
CZERWIEC 2015
Chłopiec jest na leczeniu. Dobrze rośnie. Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo zadowolony ze szkoły. Choroba mu nie dokucza, więc szaleje z kolegami wymyślając wciąż nowe aktywności.

Kurczak

Kurczak