Uczniowie

Victor 17 l

6
Urodziny: 01.01.2007
W Kasisi od: 11.11.2013

Victor, wraz ze swoim bratem Dominikiem, do Kasisi zostali przywiezieni przez opiekę społeczną. To miejsce stało się dla nich domem po tragicznym wydarzeniu – pogrzebie ich ojca, po którym matka porzuciła ich na cmentarzu i zniknęła. Mimo trudnych przeżyć, które ich spotkały, chłopak wydaje się stawać coraz silniejszy i bardziej pewny siebie. Znany ze świetnych osiągnięć szkolnych, ale także wyjątkowej dojrzałości. Mimo że jego przeszłość była pełna bólu i niepewności, teraz wie, że to start nowego początku. Wierzy, że nawet z najcięższych doświadczeń można wyjść silniejszym i gotowym na nowe wyzwania.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Victor wyróżnia się dziś nie tylko znakomitymi wynikami w nauce, ale także dojrzałością. Z biegiem czasu wydoroślał i urósł, co dodaje mu pewności siebie. Jest niezwykle ułożony i zorganizowany, co z pewnością pomaga mu w osiąganiu świetnych wyników w nauce. Victor ma również szczególny talent do matematyki; regularnie wygrywa konkursy z tabliczki mnożenia i uchodzi w tej dziedzinie za najlepszego ucznia w szkole.
SIERPIEŃ 2022
Jest w siódmej klasie. Pilnie się uczy, ponieważ czekają go końcowe egzaminy w szkole podstawowej. Jest jednym z lepszych uczniów w klasie. Uwielbia zajęcia artystyczne w Kasisi. Zawsze znajdzie też czas na rozegranie meczu piłkarskiego z kolegami.
MAJ 2021
Chodzi do szóstej klasy. Jest nieśmiały i małomówny. Bardzo poprawił się w nauce, dobrze się uczy. Uwielbia grać w piłkę nożną. Pochłania książki podróżnicze.
STYCZEŃ 2020
Chodzi do piątej klasy. Uczy się średnio, ale za to jest bardzo dobrym, posłusznym dzieckiem, ma dużo respektu dla starszych. Chłopcy go lubią i chętnie się z nim bawią. Lubi grać w piłkę nożną. Ostatnio dużo czyta.
GRUDZIEŃ 2016
Jest bardzo małomówny i nieśmiały.
CZERWIEC 2015
Chłopiec jest na leczeniu. Dobrze rośnie. Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo zadowolony ze szkoły. Choroba mu nie dokucza, więc szaleje z kolegami wymyślając wciąż nowe aktywności.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Zuzanna Pawlak

Ewa, Justyna i Tomek

Julia

A.W.Z.

Grażyna

SzymonK

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł