Przedszkolaki

Wisdom 4 l

21
Urodziny: 03.06.2019
W Kasisi od: 03.05.2021

Do Kasisi przyniósł go tata. Wisdom cierpi na porażenie mózgowe. Chłopak od początku swojego życia zdążył już poznać, czym jest odrzucenie i ból. Decydując się na pójście w swoją stronę, tata Wisdoma podjął słuszną decyzję – Kasisi to wyjątkowy dom również dla dzieci z niepełnosprawnością. Dla nich to nie tylko ratunek, szansa na przeżycie, ale także możliwość rozwoju i dostęp do specjalistycznej pomocy skrojonej na ich potrzeby. Chłopak jest regularnie rehabilitowany, co przynosi poprawę jego stanu.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Wisdom codziennie poddawany jest rehabilitacji, choć niestety efekty nie są takie, jakich byśmy wszyscy oczekiwali. Mimo to, jego postawa wobec tego wyzwania jest godna podziwu. Wisdom również zmaga się z problemami zdrowotnymi, które wpływają na jego apetyt i zdolność do przełykania. Jego sytuacja zdrowotna wymaga specjalnej troski, ale mimo wszystko, chłopiec przejawia niezwykłą chęć do życia i odporność w obliczu przeciwności. 
STYCZEŃ 2022
Wisdom jest z nami osiem miesięcy. Bardzo lubi mieszkać w Kasisi. Od samego początku ma regularną fizjoterapię. Dzięki codziennym ćwiczeniom nauczył się chodzić. Teraz nadrabia zaległości, ciągle trzeba go gonić:) Jest radosny i coraz bardziej otwarty na świat i innych ludzi.  
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kulczi

Sylwia

Magda

Hanna

Paulina

Zuza

Natalia

Kasia Trzaskowska

Monika Wasielewska

Natalia

mariusz

Agnieszka

Wojtek

Agnieszka

Marcela

Dawid

Karolina

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł