Przedszkolaki

Zangiwe 5 l

Urodziny: 24.07.2018
W Kasisi od: 05.09.2018

Zangiwe trafiła do Kasisi, ponieważ jej mama zmarła. Udało nam się odnaleźć ojca dziewczynki. Obiecał, że kiedyś nas odwiedzi.

LIPIEC 2023
Zangiwe chodzi do przedszkola, gdzie rozwija się pod wieloma  względami. Niestety, czasem zmaga się z problemami zdrowotnymi, głównie związanymi z uszami. Przez pewien czas wydawało się, że jej tata chce ją zabrać do siebie, ale ostatecznie zrezygnował z tego planu i przestał się odzywać.
SIERPIEŃ 2022
Bardzo dobrze się rozwija. Ładnie mówi. Jest bardzo radosnym dzieckiem. Wszyscy ją lubią.
STYCZEŃ 2022
Jej uśmiech rozweseli nawet największego ponuraka:) Dziewczynka bardzo ładnie się rozwija, z dnia na dzień staje się coraz bardziej samodzielna. Chodzi do przedszkola do młodszej grupy. Niestety zapalenie uszu co jakiś czas powraca. Regularnie jeździmy z nią do laryngologa.
MAJ 2021
Zangiwe ma problemy z uszami jest na leczeniu. Tata dziewczynki wciąż jest z nami w kontakcie, ale niestety z powodu pandemii odwiedzi córkę tylko raz, nie było go 1.5 roku. Mężczyzna mieszka na wsi, jest bardzo biedny, dlatego mu pomagamy.
MAJ 2019
Zangiwe była niedożywionym wcześniakiem, a teraz bardzo ładnie rośnie, jest żywa i energiczna. Bardzo poprawiła się zdrowotnie, doszła do swojej wagi. Rozwija się prawidłowo. Jej tata często dzwoni i pyta o córkę.
STYCZEŃ 2019
Dziewczynka jest na leczeniu, ale jej stan powoli się poprawia. Kilka razy odwiedził ją ojciec. Sam wygląda na bardzo chorego.

Babka wielkanocna

Maria Mazur

Izabela Paskuda

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!