Bejbiki

Zangiwe 3 l

Urodziny: 24.07.2018
W Kasisi od: 05.09.2018

Zangiwe trafiła do Kasisi, ponieważ jej mama zmarła. Udało nam się odnaleźć ojca dziewczynki. Obiecał, że kiedyś nas odwiedzi.

MAJ 2021
Zangiwe ma problemy z uszami jest na leczeniu. Tata dziewczynki wciąż jest z nami w kontakcie, ale niestety z powodu pandemii odwiedzi córkę tylko raz, nie było go 1.5 roku. Mężczyzna mieszka na wsi, jest bardzo biedny, dlatego mu pomagamy.
MAJ 2019
Zangiwe była niedożywionym wcześniakiem, a teraz bardzo ładnie rośnie, jest żywa i energiczna. Bardzo poprawiła się zdrowotnie, doszła do swojej wagi. Rozwija się prawidłowo. Jej tata często dzwoni i pyta o córkę.
STYCZEŃ 2019
Dziewczynka jest na leczeniu, ale jej stan powoli się poprawia. Kilka razy odwiedził ją ojciec. Sam wygląda na bardzo chorego.

Zestaw zabawek sensorycznych

Natalia Pisarzowska

Weronika

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!