Bejbiki

Zangiwe 3 l

Urodziny: 24.07.2018
W Kasisi od: 05.09.2018

Zangiwe trafiła do Kasisi, ponieważ jej mama zmarła. Udało nam się odnaleźć ojca dziewczynki. Obiecał, że kiedyś nas odwiedzi.

STYCZEŃ 2022
Jej uśmiech rozweseli nawet największego ponuraka:) Dziewczynka bardzo ładnie się rozwija, z dnia na dzień jest coraz większa i bardzo samodzielna. Chodzi do przedszkola do młodszej grupy. Niestety zapalenie uszu co jakiś czas powraca. Regularnie jeździmy z nią do laryngologa.
MAJ 2021
Zangiwe ma problemy z uszami jest na leczeniu. Tata dziewczynki wciąż jest z nami w kontakcie, ale niestety z powodu pandemii odwiedzi córkę tylko raz, nie było go 1.5 roku. Mężczyzna mieszka na wsi, jest bardzo biedny, dlatego mu pomagamy.
MAJ 2019
Zangiwe była niedożywionym wcześniakiem, a teraz bardzo ładnie rośnie, jest żywa i energiczna. Bardzo poprawiła się zdrowotnie, doszła do swojej wagi. Rozwija się prawidłowo. Jej tata często dzwoni i pyta o córkę.
STYCZEŃ 2019
Dziewczynka jest na leczeniu, ale jej stan powoli się poprawia. Kilka razy odwiedził ją ojciec. Sam wygląda na bardzo chorego.
pokaż starsze

Natalia Pisarzowska

Weronika

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!