Przedszkolaki

Zangiwe 4 l

Urodziny: 24.07.2018
W Kasisi od: 05.09.2018

Zangiwe trafiła do Kasisi, ponieważ jej mama zmarła. Udało nam się odnaleźć ojca dziewczynki. Obiecał, że kiedyś nas odwiedzi.

SIERPIEŃ 2022
Bardzo dobrze się rozwija. Ładnie mówi. Jest bardzo radosnym dzieckiem. Wszyscy ją lubią.
STYCZEŃ 2022
Jej uśmiech rozweseli nawet największego ponuraka:) Dziewczynka bardzo ładnie się rozwija, z dnia na dzień staje się coraz bardziej samodzielna. Chodzi do przedszkola do młodszej grupy. Niestety zapalenie uszu co jakiś czas powraca. Regularnie jeździmy z nią do laryngologa.
MAJ 2021
Zangiwe ma problemy z uszami jest na leczeniu. Tata dziewczynki wciąż jest z nami w kontakcie, ale niestety z powodu pandemii odwiedzi córkę tylko raz, nie było go 1.5 roku. Mężczyzna mieszka na wsi, jest bardzo biedny, dlatego mu pomagamy.
MAJ 2019
Zangiwe była niedożywionym wcześniakiem, a teraz bardzo ładnie rośnie, jest żywa i energiczna. Bardzo poprawiła się zdrowotnie, doszła do swojej wagi. Rozwija się prawidłowo. Jej tata często dzwoni i pyta o córkę.
STYCZEŃ 2019
Dziewczynka jest na leczeniu, ale jej stan powoli się poprawia. Kilka razy odwiedził ją ojciec. Sam wygląda na bardzo chorego.
pokaż starsze

Joanna Lewandowska

Joanna Sobas Bankiewicz

Natalia Pisarzowska

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.