Świętuj z nami

10. Urodziny Fundacji Kasisi

Zasil nasze konto statutowe!
uzbieranych:
2 160 zł
potrzebujemy:
10 000 zł

Fundacja Kasisi ma już 10 lat!!! Zawsze prosimy Was o wsparcie naszych podopiecznych. Dziś z okazji urodzin, zupełnie szczerze, bez owijania w bawełnę, chcemy Was prosić o zakupy dla nas oraz o wsparcie zbiórki na naszej stronie. Wszystko to zasili konto statutowe.

Jest ono naszą stacją benzynową, dzięki której auto konta projektowego, zapakowane po brzegi pomocą dla dzieciaków, jedzie z taką prędkością. My nie możemy i nie chcemy się zatrzymać! Mamy nadzieję, że zechcecie jechać z nami kolejne 10 lat!

Fundacja Kasisi to konkretni ludzie, którzy pracują codziennie, praktycznie 24 godziny na dobę, by dzieciaki w DOMU w Kasisi mogły spać spokojnie. By miały co jeść, w co się ubrać, by mogły się uczyć, spełniać marzenia oraz otrzymać potrzebną pomoc medyczną.

Całym zespołem kieruje Mateusz, który od samego początku wdrażał w życie pomysł założenia Fundacji Kasisi, a wszystkie dzieciaki traktuje jak swoje własne. Przekonuje wszystkich, że pomaganie to wejście w kompletnie nowy świat, który potrafi dać mnóstwo radości. Jego prawą ręką jest Ania. Z fundacją związana od 2018 roku, ale sprawia wrażenie, jakby była z nami od zawsze. Jest niezwykle otwartą i wrażliwą na potrzeby naszych podopiecznych.

Fundacja to też: Marta, Kinga, Ola, Aga, dwie Kasie i Jarek. Ludzie, dla których fundacja to nie tylko miejsce pracy, ale przede wszystkim misja. Wiedzą, że są potrzebni dzieciakom, że ich ciężka praca to konkretna pomoc dla tych najbardziej potrzebujących.

To my razem z Wami, naszymi Darczyńcami, codziennie budujemy most, po którym nasza troska może jechać do Kasisi. Konto statutowe pozwala nam również opłacić rachunki za wynajem biura, prąd, ogrzewanie, telefon, internet, obsługę formalności, etc. Bardzo Was prosimy, zasilcie dziś konto statutowe na zbiórce albo zróbcie zakupy w naszym sklepie. Dzięki temu dalej będziemy mogli jechać z pomocą dla Kasisi z taką prędkością!

Podaruj nam prezent

10. urodziny Fundacji Kasisi

Cegiełka na prąd dla Kingi
+10 serc

Cegiełka na prąd dla Kingi

10,00 zł
Karteczki samoprzylepne dla Kasi
+12 serc

Karteczki samoprzylepne dla Kasi

12,00 zł
Ryza papieru dla Marty
+22 serc

Ryza papieru dla Marty

22,00 zł
Narzędzia dla Kasi
+170 serc

Narzędzia dla Kasi

170,00 zł
Litr paliwa dla Jarka
+7 serc

Litr paliwa dla Jarka

7,00 zł
Kg dodatkowego bagażu dla Mateusza
+22 serc

Kg dodatkowego bagażu dla Mateusza

22,00 zł
Długopisy dla Ani
+26 serc

Długopisy dla Ani

26,00 zł
Pakiet internetu dla Agi
+80 serc

Pakiet internetu dla Agi

80,00 zł
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł