moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dwa Serduszka, Jeden Cel: Razem dla Deborah i Daniela

Data dodania: 03.08.2023

1,5 kilograma. Aż trudno uwierzyć, że tylko tyle może ważyć dziecko.

Pięciomiesięczne dziś bliźnięta – Deborah i Daniel – przyszły na świat jako wcześniaki. Nie dostały odpowiedniej opieki, ponieważ ich mama poważnie choruje, a nikt z rodziny nie był w stanie jej pomóc. Dzieci były zaniedbane i zagłodzone, a za osłabieniem przyszła gruźlica. Dziś ważą zaledwie po 2,5 kilograma.

Musieliśmy powierzyć je opiece szpitalnej, ale nie możemy doczekać się aż wrócą do Domu – tu, gdzie czekają na nich Siostry, mamies i wiemy, że od dziś również Wy. Tu każde dziecko otrzymuje miłość, troskę i bezpieczeństwo.

Bliźniaki zaczęły pić mleko, więc jesteśmy dobrej myśli, ale bez Waszego wsparcia nie możemy wiele zdziałać. Prosimy – pomóżcie nam uratować kolejne małe życia. Zostańcie rodzicami adopcyjnymi Deborah i Daniela lub podarujcie choć butelkę mleka terapeutycznego, która pomoże im przetrwać najtrudniejsze dni.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł