Dwa Serduszka, Jeden Cel: Razem dla Deborah i Daniela

Data dodania: 03.08.2023

1,5 kilograma. Aż trudno uwierzyć, że tylko tyle może ważyć dziecko.

Pięciomiesięczne dziś bliźnięta – Deborah i Daniel – przyszły na świat jako wcześniaki. Nie dostały odpowiedniej opieki, ponieważ ich mama poważnie choruje, a nikt z rodziny nie był w stanie jej pomóc. Dzieci były zaniedbane i zagłodzone, a za osłabieniem przyszła gruźlica. Dziś ważą zaledwie po 2,5 kilograma.

Musieliśmy powierzyć je opiece szpitalnej, ale nie możemy doczekać się aż wrócą do Domu – tu, gdzie czekają na nich Siostry, mamies i wiemy, że od dziś również Wy. Tu każde dziecko otrzymuje miłość, troskę i bezpieczeństwo.

Bliźniaki zaczęły pić mleko, więc jesteśmy dobrej myśli, ale bez Waszego wsparcia nie możemy wiele zdziałać. Prosimy – pomóżcie nam uratować kolejne małe życia. Zostańcie rodzicami adopcyjnymi Deborah i Daniela lub podarujcie choć butelkę mleka terapeutycznego, która pomoże im przetrwać najtrudniejsze dni.