moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Deborah 1 l

30
Urodziny: 07.02.2023
W Kasisi od: 28.07.2023

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem z bratem bliźniakiem Danielem. Dzieciaki są wcześniakami. Gdy się urodziły ważyły po półtora kilo. Ciotka przyniosła rodzeństwo do opieki społecznej, ponieważ były bardzo zaniedbane i zagłodzone. Ich mama jest poważnie chora, nie zdołała odpowiednio zająć się maluszkami. Nikt z rodziny nie chciał pomóc.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Pomimo specjalnej diety, Deborah ładnie rośnie. Cały czas monitorujemy jej rozwój i dostosowujemy dietę do jej potrzeb. Staramy się urozmaicać jedzenie, aby zapewnić jej odpowiednią różnorodność składników odżywczych i smaków.
PAŹDZIERNIK 2023
Gdy Deborah i jej brat bliźniak trafili do Kasisi, byli bardzo zaniedbani. Już następnego dnia musieliśmy zawieźć dzieciaki do szpitala. Gdy wyszły już na prostą, okazało się, że Deborah nie toleruje laktozy. Każdy łyk mleka wywołuje u niej ostre biegunki. Musi przyjmować specjalne mleko modyfikowane bez laktozy.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko dla alergików
+10 serc

Mleko dla alergików

10,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kasia Lewandowska

Aneta Pawlikowska

Maya

Ewelina Lal

Ciocia Ola

Natalia

Teresa

Edyta

Małgorzata Widmańska

Ewelina

Joanna

Natalia

Basia

Wiktoria

Dominika

Bogusia R.

Olga

Aleksandra i Adam Durczyk Dyrcz

Marysia

Emilia

Agnieszka Be

Magdalena

KASIA

Asia

Alex

Ewa

Monika

Beata

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł