Bejbiki

Deborah 1 l

Urodziny: 07.02.2023
W Kasisi od: 28.07.2023

Dziewczynka trafiła do Kasisi wraz ze swoim bratem bliźniakiem, Danielem. Oboje urodzili się jako wcześniaki, a ich waga przy narodzinach wynosiła zaledwie półtora kilograma. Były to wyjątkowo trudne chwile, ponieważ dzieci wymagały szczególnej opieki medycznej. Ich matka zmaga się z poważną chorobą, która uniemożliwiła jej odpowiednią opiekę nad noworodkami. Mimo jej najlepszych chęci i starań, nie była w stanie zapewnić im potrzebnego wsparcia, co doprowadziło do krytycznego stanu zdrowia dzieci. Były one bardzo zaniedbane i zagłodzone. Ciotka rodzeństwa, widząc sytuację, zdecydowała się na dramatyczny krok i przyniosła rodzeństwo do opieki społecznej. W rezultacie dzieci znalazły się w Kasisi, gdzie od razu otrzymały niezbędną pomoc.

CZERWIEC 2024
Po naszej kochanej Deborze nie widać ani trochę, by kiedykolwiek miała problemy zdrowotne. Dzięki Waszemu wsparciu, specjalnym mlekom bez laktozy i opiece pielęgniarzy w Kasisi, dziewczynka całkowicie wyszła z choroby głodowej.
MARZEC 2024
Pomimo specjalnej diety, Deborah ładnie rośnie. Cały czas monitorujemy jej rozwój i dostosowujemy dietę do jej potrzeb. Staramy się urozmaicać jedzenie, aby zapewnić jej odpowiednią różnorodność składników odżywczych i smaków.
PAŹDZIERNIK 2023
Gdy Deborah i jej brat bliźniak trafili do Kasisi, byli bardzo zaniedbani. Już następnego dnia musieliśmy zawieźć dzieciaki do szpitala. Gdy wyszły już na prostą, okazało się, że Deborah nie toleruje laktozy. Każdy łyk mleka wywołuje u niej ostre biegunki. Musi przyjmować specjalne mleko modyfikowane bez laktozy.

Mleko dla alergików

Mleko dla alergików