Bejbiki

Deborah 1 l

Urodziny: 07.02.2023
W Kasisi od: 28.07.2023

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem z bratem bliźniakiem Danielem. Dzieciaki są wcześniakami. Gdy się urodziły ważyły po półtora kilo. Ciotka przyniosła rodzeństwo do opieki społecznej, ponieważ były bardzo zaniedbane i zagłodzone. Ich mama jest poważnie chora, nie zdołała odpowiednio zająć się maluszkami. Nikt z rodziny nie chciał pomóc.

MARZEC 2024
Pomimo specjalnej diety, Deborah ładnie rośnie. Cały czas monitorujemy jej rozwój i dostosowujemy dietę do jej potrzeb. Staramy się urozmaicać jedzenie, aby zapewnić jej odpowiednią różnorodność składników odżywczych i smaków.
PAŹDZIERNIK 2023
Gdy Deborah i jej brat bliźniak trafili do Kasisi, byli bardzo zaniedbani. Już następnego dnia musieliśmy zawieźć dzieciaki do szpitala. Gdy wyszły już na prostą, okazało się, że Deborah nie toleruje laktozy. Każdy łyk mleka wywołuje u niej ostre biegunki. Musi przyjmować specjalne mleko modyfikowane bez laktozy.

Mleko dla alergików

Monika

Beata

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.