moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Anastasia 7 l

46
60
Urodziny: 25.04.2015
W Kasisi od: 14.11.2016

Anastasię przywieziono do Kasisi z dzielnicowej przychodni, z nadzieją że jak trafi do nas, nie umrze z głodu (a była blisko). Doprowadzenie Anastasi do zdrowia trwało bardzo długo. Dziś jest zdrową, uśmiechniętą dziewczynką.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2022
Anastasia ma się dobrze. Zostaje jeszcze w zerówce. Dziewczynka jest bardzo samodzielna i radosna. Nie choruje, aż trudno uwierzyć, że patrzymy na to samo dziecko, które ratowaliśmy od śmierci, kiedy trafiła do Kasisi. Nikt jej nie odwiedza.
CZERWIEC 2021
Urodzona przywódczyni. Ma bardzo mocny charakter. Potrafi postawić na swoim, zawsze osiąga zamierzony cel. Chodzi do zerówki w szkole.
KWIECIEŃ 2021
Dziewczynka chodzi do zerówki. Rządzi dzieciakami, ile się da. Jak coś idzie nie po jej myśli, to cały dom i wszyscy w okolicy słyszą niezadowolenie małej złośnicy;)
PAŹDZIERNIK 2020
Dziewczynka pięknie się rozwija. Jest urodzonym przywódcą. Ma w sobie dużo radości i optymizmu.
MAJ 2019
Wie czego chce. Jest panią domu. Poważna kiedy trzeba, ale też bardzo radosna. Lubi być fotografowana.
MAJ 2017
Anastasia...  Je na potęgę! Waży ponad pięć kilogramów! Co na dwuletnie dziecko nie jest rekordem świata, ale pamiętamy przecież wszyscy, jaki był punkt wyjścia... Maleństwo czuje się dobrze. Ma sporo energii, wciąż domaga się słodyczy, bardzo fajnie bawi się też z Bellą, która przychodzi ją odwiedzać. Powoli leczymy zarówno ropień na głowie, jaki zrobił jej się po ostatniej wizycie w szpitalu (w miejscu, gdzie miała założone wkłucie) i uczulenie, którego nabawiła się po którymś z leków... Nieprawdopodobna jest wola życia, jaka jest w tym dziecku. Z tyloma współwystępującymi chorobami, po tylu przejściach, po takich kryzysach, gdy było już prawie pewne, że już po wszystkim - ona żyje, bo postanowiła sobie, że chce żyć!
MARZEC 2017
Anastasia wciąż w szpitalu. Waży już 5,5 kg. Na niespełna dwuletnie dziecko to wciąż za mało, ale ta dziewczynka walczy naprawdę dzielnie.
LUTY 2017
Mała Anastasia znów na zakręcie... Całą noc wymiotowała i miała biegunkę, co przy tak wątłym ciałku od razu odbiło się na wadze... Doktor Ola zbadała ją dokładnie i stwierdziła obfite wycieki ropne w uszach, mała jedzie więc dziś do szpitala na pobranie krwi i początek kolejnej antybiotykoterapii.
LUTY 2017
Mała czuje się coraz lepiej, coraz częściej się uśmiecha, wydaje się że leczenie przynosi rezultaty.
STYCZEŃ 2017
Dziewczynka zaczęła leczenie przeciwgruźlicze, które bardzo obciąża organizm. A ponieważ organizm Anastasi bez tego jest bardzo słaby - potrzebne jest jej Wasze mocne wsparcie. Dziewczynka odkąd do nas trafiła - jest na krawędzi, ale walczy bardzo dzielnie!
GRUDZIEŃ 2016
Nasza mała Anastasia przyjęła chrzest.
GRUDZIEŃ 2016
Dziś w Kasisi cała uwaga skupia się na Anastasi. Mała jest bardzo słaba. Od kilku dni przyjmuje kolejną serię zastrzyków. Bardzo Was prosimy o modlitwę w jej intencji i dużo dobrych myśli. Bardzo potrzebuje teraz Waszego wsparcia. Póki co nie możemy przekazać Wam dobrych informacji, mała wciąż traci na wadze, osłabiają ją kolejne dawki lekarstw, które musi przyjmować. Wierzymy jednak, że wszystko będzie dobrze i już niebawem jej stan zacznie się poprawiać.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Sylwia Kaczmarek

Madzia, Domi, Nadka

Lena

Piotr Kotowicz

Joanna Dymek

Ewelina Korzun

Patiii

Sandra

Kinia

Aleksandra Rycharska

Agnieszka 37

Martyna i Marcin

Aneta

Dominikaaa7

Ola

Ola Kaczyńska

Patyrycjao

Michał I Dorota

Bożena i Krzysztof

Klaudia Tollo

Mirosław Piaszczyk

Maja

Magdalena

Basia O-Ł

KARGORLINA

Elżbieta Mech

Lucia

Karolina Duda

Dominika_anastazja

Bogumila Durzynska

Magda

Elwira Kropiewnicka

Ania

suzzka25

Konstancja

Ewa

Julia

Hania

Aga

Andrzej Szymański

Paulina Błazińska

Mama i Siostra

Patrycja Sirek

Gets Life!

Asia U.

Anna Kowalczyk

B.R.PIETRYKOWSCY

Beata Konecka

RodzIna Rojkow

Mela

Katarzyna Pawłowska

Agnieszka

Asia Klos

Katarzyna Janowska

agata plank

Ania

Ala i Ewa

Anna Szreder

Bożena i Stanisław

Karolina Masiowska

Bogdan Waluś

Magdalena

MACIEJ ARTUR GROSS

Agata Jankowska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 528 zł
potrzebujemy:
4 950 zł