Bornface 11 l

Urodziny: 10.10.2009
W Kasisi od: 15.05.2018

Bornface, to chłopiec którego rodzice zmarli, a babcia nie radziła sobie z jego leczeniem i żywieniem.

CZERWIEC 2021
Wesoły i przyjacielski chłopak. Chodzi do czwartej klasy. Wyzdrowiał całkowicie z gruźlicy. Raz w miesiącu odwiedza go babcia.
MAJ 2019
Jest w drugiej klasie. Przerwał szkołe bo jest chory, czeka go długie leczenie. W Kasisi trochę się wzmocnił.

Komplet badań

Bornface

Marcelina

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!