Bornface 13 l

Urodziny: 10.10.2009
W Kasisi od: 15.05.2018

Bornface, to chłopiec którego rodzice zmarli, a babcia nie radziła sobie z jego leczeniem i żywieniem.

KWIECIEŃ 2022
Bornface bardzo urósł. Jest radosnym i opiekuńczym chłopakiem. Zawsze chętnie pomaga młodszym dzieciom.
CZERWIEC 2021
Wesoły i przyjacielski chłopak. Chodzi do czwartej klasy. Wyzdrowiał całkowicie z gruźlicy. Raz w miesiącu odwiedza go babcia.
MAJ 2019
Jest w drugiej klasie. Przerwał szkołe bo jest chory, czeka go długie leczenie. W Kasisi trochę się wzmocnił.

Komplet badań

Marcelina

Tymoteusz Rogala

Fabian&Justyna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.