Pilna adopcja

Bornface 12 l

Urodziny: 10.10.2009
W Kasisi od: 15.05.2018

Bornface, to chłopiec którego rodzice zmarli, a babcia nie radziła sobie z jego leczeniem i żywieniem.

CZERWIEC 2021
Wesoły i przyjacielski chłopak. Chodzi do czwartej klasy. Wyzdrowiał całkowicie z gruźlicy. Raz w miesiącu odwiedza go babcia.
MAJ 2019
Jest w drugiej klasie. Przerwał szkołe bo jest chory, czeka go długie leczenie. W Kasisi trochę się wzmocnił.

Komplet badań

Bornface

Marcelina

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!