Bornface 14 l

Urodziny: 10.10.2009
W Kasisi od: 15.05.2018

Chłopak trafił do Kasisi, mając dziewięć lat. Jest przewlekle chory. Jego rodzice nie żyją. A babcia, mimo ogromnej miłości do wnuka, nie była w stanie poradzić sobie z jego leczeniem i zapewnieniem odpowiedniego wyżywienia. W Kasisi od razu zostały ustawione odpowiednie leki, które znacznie poprawiają komfort jego życia. Aktualnie Bornface jest poza Kasisi. Zamieszkał ze swoją rodziną, która bardzo go wspiera. Wciąż jednak otrzymuje wsparcie finansowe w ramach projektu „Adoptuj z sercem”.

LUTY 2024
Mieszka poza Kasisi, u swojej rodziny. Wciąż otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.
LIPIEC 2023
Ten młodzieniec z pozoru wygląda jak aniołek. Jest jak cicha woda, która niespodziewanie przybiera siłę tsunami. To chyba przyczyna buntu nastolatka, który obecnie Bornface przechodzi.
STYCZEŃ 2023

Był na wakacjach u babci. Jest zdrowy. Wszystko u niego dobrze.

KWIECIEŃ 2022
Bornface bardzo urósł. Jest radosnym i opiekuńczym chłopakiem. Zawsze chętnie pomaga młodszym dzieciom.
CZERWIEC 2021
Wesoły i przyjacielski chłopak. Chodzi do czwartej klasy. Wyzdrowiał całkowicie z gruźlicy. Raz w miesiącu odwiedza go babcia.
MAJ 2019
Jest w drugiej klasie. Przerwał szkołe bo jest chory, czeka go długie leczenie. W Kasisi trochę się wzmocnił.

Komplet badań

Komplet badań