Bornface 12 l

Urodziny: 10.10.2009
W Kasisi od: 15.05.2018

Bornface, to chłopiec którego rodzice zmarli, a babcia nie radziła sobie z jego leczeniem i żywieniem.

KWIECIEŃ 2022
Bornface bardzo urósł. Jest radosnym i opiekuńczym chłopakiem. Zawsze chętnie pomaga młodszym dzieciom.
CZERWIEC 2021
Wesoły i przyjacielski chłopak. Chodzi do czwartej klasy. Wyzdrowiał całkowicie z gruźlicy. Raz w miesiącu odwiedza go babcia.
MAJ 2019
Jest w drugiej klasie. Przerwał szkołe bo jest chory, czeka go długie leczenie. W Kasisi trochę się wzmocnił.

Komplet badań

Bornface

Marcelina

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!