Bowas 9 l

Urodziny: 04.10.2013
W Kasisi od: 29.01.2016

Bowas do Kasisi trafił razem z czwórką rodzeństwa. Chłopiec ma siostrę bliźniaczkę Barbarę. Jego ojciec, alkoholik i narkoman, zostawił rodzinę. Matka dotychczas zajmująca się dziećmi została bez środków do życia. Nie jest w stanie utrzymać pięciorga dzieci. W każdą sobotę odwiedza jednak swoje pociechy, bawi się z nimi i rozmawia. Siostry są pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo dzieci są zżyte, wspólnie spędzają każdą wolną chwilę. Kasisi dało dzieciom szansę na rozwój.

KWIECIEŃ 2022
Bowas ma się bardzo dobrze. Jest zdrowy. Chodzi do drugiej klasy. Jego temperament i skłonności do dziwnych pomysłów sprawiają, że często wpada w tarapaty. Na szczęście zawsze wychodzi z nich bez szwanku.
CZERWIEC 2021
Zaczął szkołę, poszedł do pierwszej klasy. Był chorowity, w Kasisi polepszył się stan jego zdrowia. Jest małym rozrabiaką.
MAJ 2019
Bowas chodzi do przedszkola poza Kasisi. Jest bardzo żywy, ruchliwy, ufny, nie boi się obcych.
LIPIEC 2018
U chłopca wszystko dobrze, rośnie zdrowo, chodzi do przedszkola.
CZERWIEC 2017
Chłopiec jest chorowity i dużo mniejszy  od siostry bliźniaczki. Nie uśmiecha się zbyt często, jest raczej smutnym dzieckiem.
CZERWIEC 2016
Bowas jest trochę w cieniu swojej siostry bliźniaczki Barbary. Bardzo chce być z matką, która odwiedza rodzeństwo w Kasisi. Chłopiec płacze, gdy ona odchodzi.
pokaż starsze

Nikola Kubik

Jarosław Nowak

Anna Rzepka

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.