Bowas 8 l

Urodziny: 04.10.2013
W Kasisi od: 29.01.2016

Bowas do Kasisi trafił razem z czwórką rodzeństwa. Chłopiec ma siostrę bliźniaczkę Barbarę. Jego ojciec, alkoholik i narkoman, zostawił rodzinę. Matka dotychczas zajmująca się dziećmi została bez środków do życia. Nie jest w stanie utrzymać pięciorga dzieci. W każdą sobotę odwiedza jednak swoje pociechy, bawi się z nimi i rozmawia. Siostry są pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo dzieci są zżyte, wspólnie spędzają każdą wolną chwilę. Kasisi dało dzieciom szansę na rozwój.

CZERWIEC 2021
Zaczął szkołę, poszedł do pierwszej klasy. Był chorowity, w Kasisi polepszył się stan jego zdrowia. Jest małym rozrabiaką.
MAJ 2019
Bowas chodzi do przedszkola poza Kasisi. Jest bardzo żywy, ruchliwy, ufny, nie boi się obcych.
LIPIEC 2018
U chłopca wszystko dobrze, rośnie zdrowo, chodzi do przedszkola.
CZERWIEC 2017
Chłopiec jest chorowity i dużo mniejszy  od siostry bliźniaczki. Nie uśmiecha się zbyt często, jest raczej smutnym dzieckiem.
CZERWIEC 2016
Bowas jest trochę w cieniu swojej siostry bliźniaczki Barbary. Bardzo chce być z matką, która odwiedza rodzeństwo w Kasisi. Chłopiec płacze, gdy ona odchodzi.
pokaż starsze

Anna Rzepka

Paulina Wiśniewska

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!