Przedszkolaki

Bowas 6 l

Urodziny: 04.10.2013
W Kasisi od: 29.01.2016

Bowas do Kasisi trafił razem z czwórką rodzeństwa. Chłopiec ma siostrę bliźniaczkę Barbarę. Jego ojciec, alkoholik i narkoman, zostawił rodzinę. Matka dotychczas zajmująca się dziećmi została bez środków do życia. Nie jest w stanie utrzymać pięciorga dzieci. W każdą sobotę odwiedza jednak swoje pociechy, bawi się z nimi i rozmawia. Siostry są pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo dzieci są zżyte, wspólnie spędzają każdą wolną chwilę. Kasisi dało dzieciom szansę na rozwój.

MAJ 2019r.
Bowas chodzi do przedszkola poza Kasisi. Jest bardzo żywy, ruchliwy, ufny, nie boi się obcych.
LIPIEC 2018r.
U chłopca wszystko dobrze, rośnie zdrowo, chodzi do przedszkola.
CZERWIEC 2017r.
Chłopiec jest chorowity i dużo mniejszy  od siostry bliźniaczki. Nie uśmiecha się zbyt często, jest raczej smutnym dzieckiem.
CZERWIEC 2016r.
Bowas jest trochę w cieniu swojej siostry bliźniaczki Barbary. Bardzo chce być z matką, która odwiedza rodzeństwo w Kasisi. Chłopiec płacze, gdy ona odchodzi.
pokaż starsze

Anna Rzepka

Paulina Wiśniewska

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.