Uczniowie

Christopher 16 l

12
Urodziny: 30.11.2007
W Kasisi od: 08.12.2009

Christopher trafił do nas z hospicjum. W Kasisi jego stan bardzo się poprawił, Siostry wyprowadziły go z choroby głodowej, ustabilizowały leczenie innych schorzeń. Christopher jest bardzo wesołym dzieckiem, to istny wulkan pomysłów, uwielbia nowych ludzi, nowe sytuacje, ale potrzebuje też dużo czułości. To klasyczna „przylepa”.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Chodzi do dziesiątej klasy. Ma problemy ze wzrostem, bardzo słabo rośnie. Lubi grać w piłkę nożną.
LIPIEC 2023
Jaka jest najgorsza na świecie kara? Zakaz gry w piłkę nożną. Dla niej Christopher poświęci prawie wszystko.  Prawie, bo również zależy mu na szkole. Pilnie się przykłada do nauki, czego rezultatem są jego dobre wyniki. Jest już na finiszu ósmej klasy :)
STYCZEŃ 2023
Jest poważny, ale też bardzo rezolutny. Mimo niskiego wzrostu, próbuje dorównać we wszystkim rówieśnikom, nie daje sobie taryfy ulgowej. Ma bardzo dużo kolegów. Pracuje na farmie u ojców jezuitów.
LIPIEC 2022
Chodzi do ósmej klasy. Bardzo dobrze czyta. Pięknie rysuje - uczęszcza co sobotę na lekcje malarstwa w Kasisi. W soboty i w wolne popołudnia bardzo lubi grać z kolegami w piłkę nożną na pobliskim boisku. Jego ulubionym przedmiotem w szkole jest język angielski. W przyszłości chciałby zostać pielęgniarzem.
CZERWIEC 2021
Chłopak nie rośnie, prawdopodobnie jest to związane z przewlekła chorobą. Jest wesoły i przyjacielski. Uwielbia wycieczki.
STYCZEŃ 2020
Ma problem ze wzrostem, badamy go. Poszedł do siódmej klasy. Lubi grać w piłkę. Jest rozmowny. Bardzo się otworzył.
CZERWIEC 2015
Jest bardzo cichym i grzecznym chłopcem. Nie ma z nim żadnych kłopotów. Chodzi do pierwszej klasy.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Urszula Jolanta wlazło

Agnieszka

Monika

Arleta Wiśniewska

Arleta Wiśniewska

Aga

Maciek

Renata P

Basia i Karol

Marta

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł