Christopher 13 l

Urodziny: 30.11.2007
W Kasisi od: 08.12.2009

Christopher trafił do nas z hospicjum. W Kasisi jego stan bardzo się poprawił, Siostry wyprowadziły go z choroby głodowej, ustabilizowały leczenie innych schorzeń. Christopher jest bardzo wesołym dzieckiem, to istny wulkan pomysłów, uwielbia nowych ludzi, nowe sytuacje, ale potrzebę czułości. To klasyczna „przylepa”.

CZERWIEC 2021
Chłopak nie rośnie, prawdopodobnie jest to związane z przewlekła chorobą. Jest wesoły i przyjacielski. Uwielbia wycieczki.
STYCZEŃ 2020
Ma problem ze wzrostem, badamy go. Poszedł do siódmej klasy. Lubi grać w piłkę. Jest rozmowny. Bardzo się otworzył.
CZERWIEC 2015
Jest bardzo cichym i grzecznym chłopcem. Nie ma z nim żadnych kłopotów. Chodzi do pierwszej klasy.

Witaminy

Justyna

Adriana von Broschk

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!