Christopher 14 l

Urodziny: 30.11.2007
W Kasisi od: 08.12.2009

Christopher trafił do nas z hospicjum. W Kasisi jego stan bardzo się poprawił, Siostry wyprowadziły go z choroby głodowej, ustabilizowały leczenie innych schorzeń. Christopher jest bardzo wesołym dzieckiem, to istny wulkan pomysłów, uwielbia nowych ludzi, nowe sytuacje, ale potrzebę czułości. To klasyczna „przylepa”.

CZERWIEC 2021
Chłopak nie rośnie, prawdopodobnie jest to związane z przewlekła chorobą. Jest wesoły i przyjacielski. Uwielbia wycieczki.
STYCZEŃ 2020
Ma problem ze wzrostem, badamy go. Poszedł do siódmej klasy. Lubi grać w piłkę. Jest rozmowny. Bardzo się otworzył.
CZERWIEC 2015
Jest bardzo cichym i grzecznym chłopcem. Nie ma z nim żadnych kłopotów. Chodzi do pierwszej klasy.

Witaminy

Justyna

Adriana von Broschk

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!