moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Christopher 16 l

13
Urodziny: 30.11.2007
W Kasisi od: 08.12.2009

Christopher trafił do nas z hospicjum. W Kasisi jego stan bardzo się poprawił, Siostry wyprowadziły go z choroby głodowej, ustabilizowały leczenie innych schorzeń. Christopher jest bardzo wesołym dzieckiem, to istny wulkan pomysłów, uwielbia nowych ludzi, nowe sytuacje, ale potrzebuje też dużo czułości. To klasyczna „przylepa”.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Jaka jest najgorsza na świecie kara? Zakaz gry w piłkę nożną. Dla niej Christopher poświęci prawie wszystko.  Prawie, bo również zależy mu na szkole. Pilnie się przykłada do nauki, czego rezultatem są jego dobre wyniki. Jest już na finiszu ósmej klasy :)
STYCZEŃ 2023
Jest poważny, ale też bardzo rezolutny. Mimo niskiego wzrostu, próbuje dorównać we wszystkim rówieśnikom, nie daje sobie taryfy ulgowej. Ma bardzo dużo kolegów. Pracuje na farmie u ojców jezuitów.
LIPIEC 2022
Chodzi do ósmej klasy. Bardzo dobrze czyta. Pięknie rysuje - uczęszcza co sobotę na lekcje malarstwa w Kasisi. W soboty i w wolne popołudnia bardzo lubi grać z kolegami w piłkę nożną na pobliskim boisku. Jego ulubionym przedmiotem w szkole jest język angielski. W przyszłości chciałby zostać pielęgniarzem.
CZERWIEC 2021
Chłopak nie rośnie, prawdopodobnie jest to związane z przewlekła chorobą. Jest wesoły i przyjacielski. Uwielbia wycieczki.
STYCZEŃ 2020
Ma problem ze wzrostem, badamy go. Poszedł do siódmej klasy. Lubi grać w piłkę. Jest rozmowny. Bardzo się otworzył.
CZERWIEC 2015
Jest bardzo cichym i grzecznym chłopcem. Nie ma z nim żadnych kłopotów. Chodzi do pierwszej klasy.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Monika

Arleta Wiśniewska

Arleta Wiśniewska

Marta Tagowska

Justyna

Aga

Maciek

Renata P

Agnieszka

Basia i Karol

Marta

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł