Christopher 15 l

Urodziny: 30.11.2007
W Kasisi od: 08.12.2009

Christopher trafił do nas z hospicjum. W Kasisi jego stan bardzo się poprawił, Siostry wyprowadziły go z choroby głodowej, ustabilizowały leczenie innych schorzeń. Christopher jest bardzo wesołym dzieckiem, to istny wulkan pomysłów, uwielbia nowych ludzi, nowe sytuacje, ale potrzebę czułości. To klasyczna „przylepa”.

LIPIEC 2022
Chodzi do ósmej klasy. Bardzo dobrze czyta. Pięknie rysuje - uczęszcza co sobotę na lekcje malarstwa w Kasisi. W soboty i w wolne popołudnia bardzo lubi grać z kolegami w piłkę nożną na pobliskim boisku. Jego ulubionym przedmiotem w szkole jest język angielski. W przyszłości chciałby zostać pielęgniarzem.
CZERWIEC 2021
Chłopak nie rośnie, prawdopodobnie jest to związane z przewlekła chorobą. Jest wesoły i przyjacielski. Uwielbia wycieczki.
STYCZEŃ 2020
Ma problem ze wzrostem, badamy go. Poszedł do siódmej klasy. Lubi grać w piłkę. Jest rozmowny. Bardzo się otworzył.
CZERWIEC 2015
Jest bardzo cichym i grzecznym chłopcem. Nie ma z nim żadnych kłopotów. Chodzi do pierwszej klasy.
pokaż starsze

Marcin Szeliga

Nicole.

Joanna Wardyn

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.