moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Crispin 14 l

11
Urodziny: 21.03.2009
W Kasisi od: 01.03.2016

Crispin trafił do Kasisi wraz ze swoim bratem Matthew. Chłopcy przyjechali do nas z hospicjum, do którego trafili z powodu niekompetencji i braku rozwagi opiekującej się nimi rodziny. Crispin jest ciężko chory.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Kończy już ósmą klasę. Wkrótce zamieszka z wujkiem. Żona mężczyzny, po wielu rozmowach, w końcu zdecydowała się otworzyć drzwi swojego domu dla chłopca. Wujek Crispina jest dobrze sytuowany, dlatego gdy chłopiec odejdzie z Kasisi, przestaniemy wspierać go finansowo. 
STYCZEŃ 2023
Chodzi do ósmej klasy. Jest bardzo mądry. Był na wakacjach u wujka. Mężczyzna jest dobrze sytuowany, ale nie może wziąć chłopaka do siebie. Jego żona się na to nie zgadza.
LIPIEC 2022
Chłopak uwielbia grać w piłkę nożną. W przyszłości chciałby zostać piłkarzem, tak jak jego ukochany Ronaldo. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje. Bardzo ładnie maluje. Chodzi do szóstej klasy.
CZERWIEC 2021
Jest w piątej klasie. Ma dość zamożnego wujka, ale on nie chce zabrać do siebie chłopca (zabiera go tylko na Boże Narodzenie). Crispin dobrze się uczy. Lubi przychodzić na pogaduszki do siostry. Marzy o zegarku. Lubi piłkę nożną i warsztaty malarskie
MAJ 2019
Chodzi do trzeciej klasy. Uwielbia grać w piłkę. Jeszcze kilka lat temu chciał być lekarzem, teraz zmienił plany i zamierza zostać piłkarzem. Lubi rysować. Jest bardzo aktywnym, radosnym chłopcem.
CZERWIEC 2016
Chłopiec zdrowieje. Ma ustawione leczenie i dobrze na nie reaguje. Chodzi do przedszkola.
MARZEC 2016
Stan zdrowia Crispina wciąż jest zły. Powikłania powodowane zaniedbaniem leczenia, które przerwali poprzedni opiekunowie pustoszą jego organizm. Chłopiec jest bardzo dzielny, chętnie zgadza się na wszystkie realizowane przez siostrę Mariolę zabiegi. Wie, że jest w domu, wie, że ma wielu przyjaciół i wie, że czas wrócić do sił. Crispin chce zostać lekarzem. Pewnego razu podczas porannego zastrzyku postanowił połączyć praktykę lekarską z własną rekonwalescencją. „Siostro, zrobię sobie zastrzyk sam.” Po tych słowach wziął w garść strzykawkę i w asyście siostry sprawę załatwił samodzielnie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Dzień pobytu w szpitalu
+120 serc

Dzień pobytu w szpitalu

120,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Paulina Nowosadzka

Gosia

Anna

Ewelina Anna

Gosia

Ewelina Tokarska

Latton's

Maria i Andrzej

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł