Bejbiki

Dawid 1 l

Urodziny: 07.05.2022
W Kasisi od: 20.05.2022

Dawid trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem Robbsonem. Kiedy przyjmowaliśmy ich w DOMU, mieli około tygodnia. Mama chłopców zmarła podczas porodu. Taty nie stać na utrzymanie bliźniaków. Po śmierci żony musiał podjąć decyzję o oddaniu ich do Domu Dziecka, ponieważ sam nie jest w stanie zająć się dwójką malutkich dzieci, nie stać go też na mleko, które może zastąpić pokarm matki. Dalsza rodzina nie jest w stanie pomóc.

MARZEC 2024
Jest nieco nieśmiały. Często bywa zamyślony. Cieszy się dobrym apetytem od pierwszych dni swojego życia. Jego entuzjazm do jedzenia jest szczególnie widoczny, gdy podczas posiłków chętnie zjada dokładkę kaszki. Niezależnie od tego, czy to śniadanie, obiad czy kolacja, Dawid zawsze wydaje się być gotowy na więcej;)
LIPIEC 2023
Dawid prawidłowo się rozwija, nie ma z nim żadnych kłopotów. Dalej jest nieśmiały. Widać, że jeszcze potrzebuje czasu, by w pełni zaufać i poczuć się bezpiecznym. Jednak po dłuższym czasie spędzonym razem, potrafi obdarować najpiękniejszym uśmiechem:)
GRUDZIEŃ 2022
Chłopiec ma się dobrze. Ładnie rośnie, nie choruje. Jest lepiej zbudowany od swojego brata bliźniaka Robbsona. Nieco nieśmiały.
SIERPIEŃ 2022

Mleko