Przedszkolaki

Emmanuel 5 l

20
Urodziny: 07.12.2018
W Kasisi od: 06.01.2019

Trafił do naszego DOMU mając zaledwie miesiąc. Przynieśli go dziadkowie. Chłopiec był wtedy bardzo chory i dotknięty skrajnym niedożywieniem. Na początku regularnie odwiedzała go babcia, ale później wizyty te ustały. Kobieta obawiała się, że zostanie jednak zmuszona do wzięcia Emmanuela do siebie. Dzięki Kasisi chłopak odzyskał siły i teraz rośnie w pełni bezpiecznym i kochającym DOMU. Jego uśmiech i radość są dla nas nieocenioną nagrodą.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Spokojny, grzeczny chłopiec. Jednak nieco nieufny wobec nowych osób, często wstydzi się gości. Pomimo tego, jego serce jest pełne ciepła i miłości dla tych, którym już zaufa.
LUTY 2023
Jest w grupie młodszych przedszkolaków. Wszystko u niego w porządku. Lubi jeździć na rowerku i bawić się z innymi dziećmi na yardzie.
LIPIEC 2022
Emmanuel chodzi do młodszej grupy "Tigers" w kasijskim przedszkolu. Jest spokojny, często zamyślony, żyje w swoim świecie. Bardzo lubi budować z klocków i bawić się autami.
GRUDZIEŃ 2021
Rośnie jak na drożdżach, ale za nic nie chce iść do starszej grupy. Jak tylko się tam znajdzie, zaczyna płakać i mówi, że woli być z młodszymi kolegami.
CZERWIEC 2021
Chłopiec bardzo dobrze się rozwija. Babcia przestała go odwiedzać, boi się że będzie musiała go wziąć do siebie.
MAJ 2019
Chłopiec był bardzo chory, przyszedł do Kasisi zagłodzony. Teraz już dobrze rośnie i nie ma z nim żadnych kłopotów. Ma babcię, która go odwiedza.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Marta Zakrzewska

Lila

Paulina, Ewa i Danuta

Marta

agata

Dominika

Agata

Gabrysia Sikorska

Nicole Grzesik

Aga i Marek z dziećmi

Irena i Tomasz Matławscy

Zosia

Anna Jędrzejewska-Jurkowska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł