Przedszkolaki

Emmanuel 4 l

Urodziny: 07.12.2018
W Kasisi od: 06.01.2019

Emmanuel trafił do Kasisi mając zaledwie miesiąc. Przynieśli go dziadkowie.

LIPIEC 2022
Emmanuel chodzi do młodszej grupy "Tigers" w kasijskim przedszkolu. Jest spokojny, często zamyślony, żyje w swoim świecie. Bardzo lubi budować z klocków i bawić się autami.
GRUDZIEŃ 2021
Rośnie jak na drożdżach, ale za nic nie chce iść do starszej grupy. Jak tylko się tam znajdzie, zaczyna płakać i mówi, że woli być z młodszymi kolegami.
CZERWIEC 2021
Chłopiec bardzo dobrze się rozwija. Babcia przestała go odwiedzać, boi się że będzie musiała go wziąć do siebie.
MAJ 2019
Chłopiec był bardzo chory, przyszedł do Kasisi zagłodzony. Teraz już dobrze rośnie i nie ma z nim żadnych kłopotów. Ma babcię, która go odwiedza.
pokaż starsze

Monika Bogusz

Anna Jędrzejewska-Jurkowska

Dorota i Rafał

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.