Uczniowie

Gift 11 l

18
Urodziny: 2013
W Kasisi od: 26.05.2024

Trafił do Kasisi razem ze swoimi braćmi, Tebim i Josephem. Ich matka, pozostawiwszy ich pod opieką babci, nagle zniknęła bez śladu. Kobieta, zmagająca się z własnymi problemami, nie wykazywała zainteresowania wnukami. Być może była pochłonięta pracą na targu w Lusace i dlatego chłopcy trafili na ulicę. Zostali znalezieni aż 50 kilometrów od stolicy Zambii, opuszczeni i zagubieni. Na początku trafili do innego ośrodka, gdzie byli jedynymi dziećmi. Brak towarzystwa rówieśników i odpowiednich warunków sprawił, że postanowiono ich przenieść do Kasisi. Pierwszy dzień w nowym Domu był dla Gifta bardzo trudny. Buntował się i był agresywny, chciał wracać na ulicę. Jednak gdy przekonał się, ile życzliwości i miłości otrzymuje, otworzył się, zaczął rozmawiać i współpracować. Teraz nie wyobraża sobie życia poza Kasisi. 

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Karolina Jania

Tomek,Adela i Staś

Ania

Piotr

Asia i Arek

Żaneta

Aleksandra i Paweł

Roksana Jędrszczyk

Olencja

Cienciala

Mama Julka

Julia

Nika

Patrycja

Ania

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł