Uczniowie

Gift 13 l

10
Urodziny: 25.11.2010
W Kasisi od: 03.01.2011

Mama Gifta nie żyje. Trafił do nas dzięki siostrom z misji oddalonej aż o 300 km od Kasisi. Podjęliśmy wszelkie możliwe starania, aby odnaleźć jego ojca. Po wielu trudach udało nam się go zlokalizować, ale niestety nie zdecydował się przyjechać i spotkać ze swoim synem. Chłopak jest bardzo pomocny dla wszystkich.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Jest niezwykle pomocny i zawsze gotowy do działania. Nie trzeba mu niczego wyjaśniać ani przypominać – sam dostrzega, co jest do zrobienia. Zawsze uśmiechnięty. Ojciec wciąż się nie pojawił.
LUTY 2023
Staramy się nawiązać kontakt z jego ojcem, ale nigdy nie ma czasu przyjechać do syna.
LIPIEC 2022
Gift, według nauczycieli, bardzo się zmienił. Kiedyś nie mógł usiedzieć w jednym miejscu, teraz bardzo się uspokoił i stał się bardziej posłuszny. Miał duże problemy z czytaniem, ale robi postępy. Jest sympatycznym dzieckiem.
CZERWIEC 2021
Jest zawsze uśmiechnięty i radosny, ale psotnik z niego pierwsza klasa;) Dobrze radzi sobie w szkole. Chodzi do czwartej klasy.
MAJ 2019
Chłopiec jest w drugiej klasie. Bardzo ładnie się rozwija, ze wszystkim sobie radzi, niczym się nie przyjmuje. Jest bardzo radosny. Lubi chodzić do szkoły.
STYCZEŃ 2018
Chłopiec będzie musiał iść do szkoły specjalnej. Ma ADHD, trudno mu zapanować nad emocjami.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Dorota

AGNIESZKA i Radek

Mama Kamilla

Agata BORZYM

Izka Rosa

IRENA NOWAK

Ola

Agata i Adam Cendrowicz

Barbara Ziemlańska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł