Uczniowie

Grace 10 l

11
Urodziny: 03.10.2013
W Kasisi od: 09.11.2015

Grace przyszła do Kasisi wraz z matką, która była bezdomna i ciężko chora. Dziewczynka, mimo swoich trudności, emanowała potrzebą ciepła i bliskości. Jej radosny uśmiech i otwarte serce przyciągają do niej ludzi. Niedawno odwiedziła ją mama, po długim czasie rozłąki. Grace czekała na ten moment z utęsknieniem, wierząc, że to początek nowego rozdziału w ich życiu. Mama obiecała, że już więcej się nie rozstanie z córką i przyjdzie po nią, by zabrać ją ze sobą. Jednakże, po krótkiej chwili wspólnie spędzonego czasu, musiała odejść. Obietnica została złamana, a serce Grace zostało zranione. To wydarzenie było ogromnym rozczarowaniem. Przez chwilę trwała w smutku, próbując zrozumieć, dlaczego mama znowu ją zostawiła. Jednakże, mimo swojego młodego wieku, jest niezwykle mądra. Szybko zdała sobie sprawę, że musi sobie poradzić bez niej. Wie, że teraz jej nowe życie jest w Kasisi, w otoczeniu ludzi, którzy każdego dnia dają jej mnóstwo miłości.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Po wakacjach poszła do czwartej klasy. Przyjęła komunię świętą. Jest bardzo towarzyska i radosna. Niedawno odwiedziła ją mama. Kobieta obiecała, że przyjdzie po córkę, ale już więcej się nie pojawiła. Grace była rozczarowana i smutna, ale jest mądrą dziewczynką, więc szybko wszystko sobie poukładała.
LUTY 2023
Ma się dobrze, cały czas jest na lekach. Chodzi do trzeciej klasy. Tańczy w scholi.
LIPIEC 2022
Grace- mały rozrabiaka:) Jest cudowną, inteligentną i bardzo kreatywną dziewczynką. Wszyscy mówią, że poradzi sobie w życiu i daleko zajdzie. Chodzi do drugiej klasy.
CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Jest rozmowną i towarzyską dziewczynką.
MAJ 2019
W Kasisi jest z bratem Francisem. To bardzo aktywna dziewczynka, wie czego chce, umie walczyć o siebie. Jest bardzo przyjacielska.
LIPIEC 2018
Grace pnie się po szczeblach przedszkolnej kariery;) To już nie maluszek, ale pani starszak. Przeniosła się do St Edmund's House, które dla najmłodszych mieszkańców Kasisi jest ważnym etapem i jasnym sygnałem dla wszystkich, że nie wypada już mówić o mieszkańcach tego domu "bejbiki".
CZERWIEC 2016
Grace często choruje na płuca. Mimo, że w Kasisi jest już od jakiegoś czasu, to wciąż jest bojaźliwa. Potrzebuje dużo ciepła i uwagi.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka Kolodko

Zuzia

Daria

Kamila

Kasia

Karolina Płudowska

Ada

Kwiatki

Sylwia Pilch

Mama i Urwiski

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł