Grace 10 l

Urodziny: 03.10.2013
W Kasisi od: 09.11.2015

Grace do Kasisi przyniosła bezdomna, ciężko chora matka. Dziewczynka potrzebuje dużo ciepła i miłości.

LUTY 2023
Ma się dobrze, cały czas jest na lekach. Chodzi do trzeciej klasy. Tańczy w scholi.
LIPIEC 2022
Grace- mały rozrabiaka:) Jest cudowną, inteligentną i bardzo kreatywną dziewczynką. Wszyscy mówią, że poradzi sobie w życiu i daleko zajdzie. Chodzi do drugiej klasy.
CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Jest rozmowną i towarzyską dziewczynką.
MAJ 2019
W Kasisi jest z bratem Francisem. To bardzo aktywna dziewczynka, wie czego chce, umie walczyć o siebie. Jest bardzo przyjacielska.
LIPIEC 2018
Grace pnie się po szczeblach przedszkolnej kariery;) To już nie maluszek, ale pani starszak. Przeniosła się do St Edmund's House, które dla najmłodszych mieszkańców Kasisi jest ważnym etapem i jasnym sygnałem dla wszystkich, że nie wypada już mówić o mieszkańcach tego domu "bejbiki".
CZERWIEC 2016
Grace często choruje na płuca. Mimo, że w Kasisi jest już od jakiegoś czasu, to wciąż jest bojaźliwa. Potrzebuje dużo ciepła i uwagi.
pokaż starsze

Pączek DOBRA

Pączek DOBRA

Śniadanie dla ucznia

Śniadanie dla ucznia

Kurczak

Kurczak

Czekolada

Czekolada

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

Iwona

Kwiatki

Alicja Lisek

Dorota Rapacz

Sylwia Pilch

Mama i Urwiski

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!