Grace 10 l

Urodziny: 03.10.2013
W Kasisi od: 09.11.2015

Grace przyszła do Kasisi wraz z matką, która była bezdomna i ciężko chora. Dziewczynka, mimo swoich trudności, emanowała potrzebą ciepła i bliskości. Jej radosny uśmiech i otwarte serce przyciągają do niej ludzi. Niedawno odwiedziła ją mama, po długim czasie rozłąki. Grace czekała na ten moment z utęsknieniem, wierząc, że to początek nowego rozdziału w ich życiu. Mama obiecała, że już więcej się nie rozstanie z córką i przyjdzie po nią, by zabrać ją ze sobą. Jednakże, po krótkiej chwili wspólnie spędzonego czasu, musiała odejść. Obietnica została złamana, a serce Grace zostało zranione. To wydarzenie było ogromnym rozczarowaniem. Przez chwilę trwała w smutku, próbując zrozumieć, dlaczego mama znowu ją zostawiła. Jednakże, mimo swojego młodego wieku, jest niezwykle mądra. Szybko zdała sobie sprawę, że musi sobie poradzić bez niej. Wie, że teraz jej nowe życie jest w Kasisi, w otoczeniu ludzi, którzy każdego dnia dają jej mnóstwo miłości.

KWIECIEŃ 2024
Po wakacjach poszła do czwartej klasy. Przyjęła komunię świętą. Jest bardzo towarzyska i radosna. Niedawno odwiedziła ją mama. Kobieta obiecała, że przyjdzie po córkę, ale już więcej się nie pojawiła. Grace była rozczarowana i smutna, ale jest mądrą dziewczynką, więc szybko wszystko sobie poukładała.
LUTY 2023
Ma się dobrze, cały czas jest na lekach. Chodzi do trzeciej klasy. Tańczy w scholi.
LIPIEC 2022
Grace- mały rozrabiaka:) Jest cudowną, inteligentną i bardzo kreatywną dziewczynką. Wszyscy mówią, że poradzi sobie w życiu i daleko zajdzie. Chodzi do drugiej klasy.
CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Jest rozmowną i towarzyską dziewczynką.
MAJ 2019
W Kasisi jest z bratem Francisem. To bardzo aktywna dziewczynka, wie czego chce, umie walczyć o siebie. Jest bardzo przyjacielska.
LIPIEC 2018
Grace pnie się po szczeblach przedszkolnej kariery;) To już nie maluszek, ale pani starszak. Przeniosła się do St Edmund's House, które dla najmłodszych mieszkańców Kasisi jest ważnym etapem i jasnym sygnałem dla wszystkich, że nie wypada już mówić o mieszkańcach tego domu "bejbiki".
CZERWIEC 2016
Grace często choruje na płuca. Mimo, że w Kasisi jest już od jakiegoś czasu, to wciąż jest bojaźliwa. Potrzebuje dużo ciepła i uwagi.

Śniadanie dla ucznia

Śniadanie dla ucznia