Joseph 17 l

Urodziny: 20.07.2007
W Kasisi od: 15.09.2007

Kiedy Joseph został przyniesiony do Kasisi przez swojego ojca tuż po śmierci matki, miał zaledwie kilka dni. Od tego czasu jego życie było pełne różnorodnych doświadczeń, które kształtowały jego osobowość i pasje. Mimo młodego wieku, Joseph wykazywał się niezwykłą odwagą, stając do wyzwań i pokonując trudności, jakie niosło życie w Kasisi. Pasja Josepha do motoryzacji była widoczna od najmłodszych lat. Już jako dziecko kochał obserwować samochody. Obecnie Joseph przebywa poza Kasisi, wrócił do swojego ojca. Tam uczęszcza do szkoły. Mimo oddalenia od Kasisi, którego był częścią, wciąż czuje wsparcie i troskę ze strony osób, które go otaczały. To wsparcie pomaga mu utrzymać wiarę w siebie i dążyć do realizacji swoich marzeń, krok po kroku kierując się ku przyszłości, którą zbuduje własnymi rękami.

KWIECIEŃ 2024
Jest poza Kasisi, u swojego ojca. Tam chodzi do szkoły. Cały czas go wspieramy.
LIPIEC 2023
Był w szkole z internatem, ale tak tęsknił za Kasisi, że musieliśmy go stamtąd zabrać. Teraz kończy dziewiątą klasę w szkole w pobliskiej wiosce. Bardzo się cieszy się, że może znowu mieszkać w DOMU.
MARZEC 2023
Dobry chłopiec z sercem na dłoni. Jest już duży, ale wciąż lubi się przytulać. Ułożony i pozytywnie nastawiony do życia. Chodzi do dziewiątej klasy.
LIPIEC 2022
Jest w szkole z internatem w Chipepo. To jest jego pierwszy rok poza Kasisi. Ma zdolności artystyczne, bardzo ładnie maluje i rysuje.
CZERWIEC 2021
Chodzi do siódmej klasy. Bardzo wydoroślał. Jest poważny, pięknie maluje, ma do tego talent. Bierze udział w warsztatach malarskich. Jego obrazy będą na wystawie w Lusace planowanej na listopad.
LIPIEC 2020
Joseph chodzi do szóstej klasy. Lubi grać w piłkę nożną i tańczyć. Chętnie bierze udział w różnych domowych debatach i śmiało wypowiada swoje zdanie. Wszyscy go lubią, koledzy często pytają go o radę w różnych sprawach.
STYCZEŃ 2018
Chłopak, rośnie jak na drożdżach:)
GRUDZIEŃ 2016
Chodzi do drugiej klasy w szkole w Kasisi. Dobrze się uczy. Nie ma z nim żadnych problemów.
CZERWIEC 2015
Joseph bardzo urósł. Zamieszkał z dużymi chłopcami. Chodzi do pierwszej klasy. Teraz jego „znakiem firmowym” jest zasypianie na mszy. Preferuje wypoczynkowy tryb życia, co wcale nie przekłada się na zaległości w nauce. W szkole radzi sobie świetnie.

Kurczak

Kurczak