moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Joseph 16 l

20
Urodziny: 20.07.2007
W Kasisi od: 15.09.2007

Josepha do Kasisi przyniósł ojciec tuż po śmierci matki. Chłopiec miał zaledwie kilka dni. Dziś jest wesołym i bardzo pogodnym dzieckiem. Jego głowa pełna jest najróżniejszych pomysłów.  Jest bardzo ciekawy świata i otwarty na innych ludzi. Chętnie poznaje nowe rzeczy. Joseph jest także niezwykle odważny, co udowodnił już w wielu sytuacjach. Jak na prawdziwego mężczyznę przystało, interesuje się motoryzacją i bardzo lubi jeździć samochodem. Uśmiech, który nieustannie gości na jego twarzy, jest tak czarujący, że absolutnie nikt nie może  oprzeć się jego urokowi osobistemu.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Był w szkole z internatem, ale tak tęsknił za Kasisi, że musieliśmy go stamtąd zabrać. Teraz kończy dziewiątą klasę w szkole w pobliskiej wiosce. Bardzo się cieszy się, że może znowu mieszkać w DOMU.
MARZEC 2023
Dobry chłopiec z sercem na dłoni. Jest już duży, ale wciąż lubi się przytulać. Ułożony i pozytywnie nastawiony do życia. Chodzi do dziewiątej klasy.
LIPIEC 2022
Jest w szkole z internatem w Chipepo. To jest jego pierwszy rok poza Kasisi. Ma zdolności artystyczne, bardzo ładnie maluje i rysuje.
CZERWIEC 2021
Chodzi do siódmej klasy. Bardzo wydoroślał. Jest poważny, pięknie maluje, ma do tego talent. Bierze udział w warsztatach malarskich. Jego obrazy będą na wystawie w Lusace planowanej na listopad.
LIPIEC 2020
Joseph chodzi do szóstej klasy. Lubi grać w piłkę nożną i tańczyć. Chętnie bierze udział w różnych domowych debatach i śmiało wypowiada swoje zdanie. Wszyscy go lubią, koledzy często pytają go o radę w różnych sprawach.
STYCZEŃ 2018
Chłopak, rośnie jak na drożdżach:)
GRUDZIEŃ 2016
Chodzi do drugiej klasy w szkole w Kasisi. Dobrze się uczy. Nie ma z nim żadnych problemów.
CZERWIEC 2015
Joseph bardzo urósł. Zamieszkał z dużymi chłopcami. Chodzi do pierwszej klasy. Teraz jego „znakiem firmowym” jest zasypianie na mszy. Preferuje wypoczynkowy tryb życia, co wcale nie przekłada się na zaległości w nauce. W szkole radzi sobie świetnie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ola

Marysia Bednarek

Renata Zdyrska

Piotr & Beata Jurga

kasia melchior

justyna konopka

Wanda slodkowska

Agnieszka Szczypel

Monika Stachowiak

Monika Tobiasz

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł