moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Lucille 15 l

7
Urodziny: 15.08.2008
W Kasisi od: 18.01.2010

W Kasisi wszyscy mówią na nią Lulu. Trafiła do nas z opieki społecznej, jej pracownicy znaleźli ją na ulicy. Lulu jest bardzo bystrą dziewczynką. Jest zawsze uśmiechnięta. Mądre, spokojne, po prostu fantastyczne dziecko.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Siostra Mariola żartuje, że gdyby była taka możliwość Lulu zostałaby testerem łóżek… ;) A to wszystko dlatego, że bardzo lubi spać. Nie jest rannym ptaszkiem, a raczej leniwcem pospolitym. Jest też wspaniałą dziewczyną, którą bardzo kochamy i życzymy jak najwięcej kolorowych snów ;)
MARZEC 2023
Chodzi do dziewiątej klasy. Jest zadowolona z życia. Bywa leniwa, ale stara się to przezwyciężyć. Lubi się ładnie ubierać.
LIPIEC 2022
Chodzi do szkoły z internatem w Lusace. Jest w ósmej klasie. Bardzo dobrze sobie radzi. Gdy jest w domu, mammies ją chwalą, ponieważ zawsze pomaga w opiece przy dzieciach. Jest dość powolna, ale bardzo dokładna.  
CZERWIEC 2021
Chodzi do siódmej klasy. Mieszka w House of Mercy. Jest stateczna, poważna i odpowiedzialna. Sama z siebie codziennie modli się o nowe powołania dla księży. Z chęcią opiekuje się bejbikami.
MAJ 2019
Bardzo grzeczna, bardzo lubiana, cicha, przyjacielska. Jest w piątej klasie w szkole w Kasisi. Zawsze pomaga, jest bardzo pracowita.
PAŹDZIERNIK 2018
Lucille wyrosła na dużą pannę:) Dobrze się uczy i dużo pomaga w domu. Śpiewa w chórze i pięknie tańczy.
CZERWIEC 2016
Piękna dziewczyna i bardzo dobre dziecko. Jest bardzo grzeczna. Chodzi do drugiej klasy.
CZERWIEC 2015
Lulu jest bardzo wrażliwa i delikatna. Bardzo dobrze się uczy. Jest grzeczna i radosna. Lubi jeździć z siostrą do Lusaki.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka Stec-Gadomska

Julia i Rafał

Dorota Kieś

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł