moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Mark 1 l

30
Urodziny: 11.02.2023
W Kasisi od: 10.03.2023

Mark trafił do Kasisi, ponieważ jego niepełnoletnia jeszcze mama nie jest w stanie się nim zająć. Kobieta została okrutnie skrzywdzona i sama potrzebuje wsparcia. Być może kiedyś weźmie syna do siebie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Dla mamy Marka przyjście na świat chłopca nie było tym, czym dla rodziców długo wyczekiwanego dziecka. Choć okrutnie skrzywdzona, cały czas interesuje się synem. Często dzwoni do sióstr, pytając o syna, jednak na razie nie odwiedza go. My to rozumiemy i wierzymy, że kiedyś przyjdzie moment, w którym będzie chciała wziąć Marka na ręce.  Ale teraz musi zadbać o siebie. Jest jeszcze nastolatką i chce skończyć szkołę. Z Markiem nie mamy żadnych kłopotów. Jest radosnym dzieckiem i pięknie się rozwija.
CZERWIEC 2023
Chłopiec ma się dobrze. Jest bardzo pogodny. Często się uśmiecha.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

LauraDamianLea

Przedszkole Integracyjne

Gosia

Emilia

Izabela Borowska

Malgosia

Agnieszka D

agnieszka

Ania

Agnieszka

Babcia M.

Kinga

Roksana Dobrzyńska

Monika Sozanska

Dagmara

Benita

Karolina

Beata

Ewa

Weronika

Małgorzata Bielawska

Karolina z Olesna

Malgorzata Piskorska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł