Bejbiki

Mark 1 l

33
Urodziny: 11.02.2023
W Kasisi od: 10.03.2023

Mark trafił do Kasisi z powodu trudnej sytuacji życiowej swojej młodej mamy, która nie jest w stanie sprawować nad nim opieki. Kobieta, będąc jeszcze niepełnoletnią, doświadczyła ogromnej krzywdy, która odcisnęła głębokie piętno na jej życiu. Obecnie sama potrzebuje wsparcia i pomocy, aby dojść do siebie i odzyskać równowagę psychiczną oraz fizyczną. Mimo to, istnieje nadzieja, że kiedyś, po pokonaniu swoich trudności będzie mogła ponownie zamieszkać z Markiem. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Jego mama cały czas dzwoni i pyta o syna, jednak nie stać jej na przyjazd. Nadal próbuje skończyć szkołę. Wierzymy, że gdy tylko będzie miała możliwość, od razu go odwiedzi. Chłopiec jest bardzo mądry i energiczny. Bez problemu potrafi znaleźć w pokoju siostry Marioli miejsce, gdzie przechowywane są witaminki 😄
LIPIEC 2023
Dla mamy Marka przyjście na świat chłopca nie było tym, czym dla rodziców długo wyczekiwanego dziecka. Choć okrutnie skrzywdzona, cały czas interesuje się synem. Często dzwoni do sióstr, pytając o syna, jednak na razie nie odwiedza go. My to rozumiemy i wierzymy, że kiedyś przyjdzie moment, w którym będzie chciała wziąć Marka na ręce.  Ale teraz musi zadbać o siebie. Jest jeszcze nastolatką i chce skończyć szkołę. Z Markiem nie mamy żadnych kłopotów. Jest radosnym dzieckiem i pięknie się rozwija.
CZERWIEC 2023
Chłopiec ma się dobrze. Jest bardzo pogodny. Często się uśmiecha.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Łucja

Babcia Grazka

Klaudia

LauraDamianLea

Przedszkole Integracyjne

Gosia

Emilia

Izabela Borowska

Malgosia

Agnieszka D

agnieszka

Ania

Agnieszka

Babcia M.

Kinga

Roksana Dobrzyńska

Monika Sozanska

Dagmara

Benita

Karolina

Beata

Ewa

Weronika

Małgorzata Bielawska

Karolina z Olesna

Malgorzata Piskorska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł