Pilna adopcja

Memory 6 l

Urodziny: 17.06.2014
W Kasisi od: 05.05.2016

Memory jest przewlekle chora, w chwili, kiedy do nas trafiła jej stan był ciężki. Być może dlatego Matka zostawiła ją w szpitalu zabierając ze sobą drugie dziecko – bliźniaka Memory.

U nas stan dziewczynki znacząco się poprawił. Dziś jest wesołą dziewczynką, która bardzo lubi samochody.

MAJ 2019r.
Chodzi do domowego przedszkola. Jest bardzo aktywną i dojrzałą dziewczynką.
CZERWIEC 2017r.
Memory była ciężko chora, miała gruźlice, jej stan bardzo sie poprawił. To dobre, radosne dziecko. Bardzo lubi samochody.

Komplet badań

Roma i Leszek

Paulina Stopczyk

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.