Misheck 7 l

Urodziny: 21.01.2015
W Kasisi od: 02.02.2017

Jego mama zmarła przy porodzie, do Kasisi przyprowadziła go rodzina. U nas Misheck wyrósł na zdecydowanego i pewnego swego małego mężczyznę, na pewno w przyszłości weźmie los w swoje ręce.

LIPIEC 2022
Wszystko u niego w porządku. Jest bardzo cichym dzieckiem. W szkole idzie mu dobrze. Nie ma problemów z nauką.
MAJ 2021
Chodzi do szkoły, którą bardzo lubi, jest w pierwszej klasie. Misheck to energiczne, zadowolone z życia dziecko. Przyjmuje stałe leczenie w związku z przewlekłą chorobą, poza tym jest zdrowy.
MAJ 2019
Chłopiec jest przewlekle chory. Chodzi do domowego przedszkola. Lubi muzykę i piłkę nożną. Uczy się grać na organkach.
KWIECIEŃ 2018
Misheck rośnie zdrowo. Mammies i siostry mówią, że jest bardzo konkretnym facetem z charakterem. Od razu widać, że to będzie gość, który wie czego chce od życia. :)
pokaż starsze

Łabusiowo

Ewa Rutka

Agnieszka Kuprowska

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.