Misheck 9 l

Urodziny: 21.01.2015
W Kasisi od: 02.02.2017

Trafił do nas, gdy miał zaledwie dwa lata. Jego mama zmarła przy porodzie. Rodzina próbowała zająć się chłopcem, jednak uznano, że w Kasisi będzie mu lepiej. Dlatego najbliżsi chłopca poprosili nas o pomoc. Od momentu, gdy przyjęliśmy go pod swój dach, minęło już kilka lat. Misheck jest już poważnym, młodym człowiekiem. Ma łagodne usposobienie, co sprawia, że łatwo zjednuje sobie innych. Jest małomówny. Uwielbia grać w piłkę nożną, spędzając godziny na boisku, gdzie z pasją rozwija swoje umiejętności. Sport daje mu wiele radości i satysfakcji, a jego zaangażowanie i determinacja są godne podziwu. Wyrasta na zdecydowanego i pewnego siebie chłopaka. Patrząc na jego determinację i pewność siebie, jesteśmy przekonani, że w przyszłości weźmie los w swoje ręce i osiągnie wszystko, o czym marzy.

LIPIEC 2024
Misheck ma się bardzo dobrze. Jest uprzejmy i pełen szacunku wobec innych. Małomówny i bardzo wrażliwy. Uwielbia grać w piłkę nożną. Spędza długie godziny na boisku, gdzie z entuzjazmem doskonali swoje umiejętności. Sport daje mu wiele radości i satysfakcji, a jego zaangażowanie i determinacja są godne podziwu. Nie sprawia żadnych problemów wychowawczych. Dobrze się rozwija, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.
MARZEC 2023
Chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo fajnym, bezproblemowym dzieckiem.
LIPIEC 2022
Wszystko u niego w porządku. Jest bardzo cichym dzieckiem. W szkole idzie mu dobrze. Nie ma problemów z nauką.
MAJ 2021
Chodzi do szkoły, którą bardzo lubi, jest w pierwszej klasie. Misheck to energiczne, zadowolone z życia dziecko. Przyjmuje stałe leczenie w związku z przewlekłą chorobą, poza tym jest zdrowy.
MAJ 2019
Chłopiec jest przewlekle chory. Chodzi do domowego przedszkola. Lubi muzykę i piłkę nożną. Uczy się grać na organkach.
KWIECIEŃ 2018
Misheck rośnie zdrowo. Mammies i siostry mówią, że jest bardzo konkretnym facetem z charakterem. Od razu widać, że to będzie gość, który wie czego chce od życia. :)

Kurczak

Kurczak