Misheck 7 l

Urodziny: 21.01.2015
W Kasisi od: 02.02.2017

Jego mama zmarła przy porodzie, do Kasisi przyprowadziła go rodzina. U nas Misheck wyrósł na zdecydowanego i pewnego swego małego mężczyznę, na pewno w przyszłości weźmie los w swoje ręce.

MAJ 2021
Chodzi do szkoły, którą bardzo lubi, jest w pierwszej klasie. Misheck to energiczne, zadowolone z życia dziecko. Przyjmuje stałe leczenie w związku z przewlekłą chorobą, poza tym jest zdrowy.
MAJ 2019
Chłopiec jest przewlekle chory. Chodzi do domowego przedszkola. Lubi muzykę i piłkę nożną. Uczy się grać na organkach.
KWIECIEŃ 2018
Misheck rośnie zdrowo. Mammies i siostry mówią, że jest bardzo konkretnym facetem z charakterem. Od razu widać, że to będzie gość, który wie czego chce od życia. :)

Piłka nożna

Marta Dahl

Weronika

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!