Uczniowie

Moses 14 l

10
Urodziny: 08.03.2010
W Kasisi od: 20.02.2017

Moses do Kasisi trafił razem z bratem bliźniakiem. Są u nas od 20 lutego 2017 roku. Siedzieli sami na ulicach Lusaki, przywiozła ich opieka społeczna.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Wraz z bratem bliźniakiem przechodzą przez typowy dla ich wieku bunt młodzieńczy, który dodaje kolorytu ich osobowościom. W trakcie wakacji u matki, z których bardzo się cieszyli, napotkali pewne trudności. Okazało się, że ostatecznie nie mogli zostać z nią dłużej. Po powrocie chłopcy spoważnieli i częściej się buntują. W tej trudnych chwilach ważne jest wsparcie ze strony osób w ich otoczeniu. Dożo rozmawiamy z nimi o emocjach i wyzwaniach, jakie napotykają. Z upływem czasu, zrozumienie i wsparcie mogą pomóc chłopcom pokonać trudności i odnaleźć równowagę, a także zrozumieć, że nawet z najtrudniejszych momentów można wyjść na prostą i wyciągnąć dla siebie dużo dobra.
LIPIEC 2022
Jest bardzo żywy oraz zorganizowany. Ma w sobie mnóstwo odwagi. Jak trzeba coś załatwić dla grupy, to zawsze zgłasza się na ochotnika. Chodzi do piątej klasy. Świetnie radzi sobie w szkole. Często posługuje jako ministrant.
MAJ 2021
Chodzi do czwartej klasy. Wykazuje cechy przywódcze. Uwielbia jeść, zawsze ma apetyt ;) Nikt go nie odwiedza.
MAJ 2019
Chłopiec lubi grać w piłkę, chętnie pomaga we wszystkich pracach domowych. Ze swoim bliźniakiem są jak dwie krople wody.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Magdalena Włoszek-Kempisty

Rodzina W

Marianna Gabriela Strzała

Michał

Katarzyna Ciach

Joanna

Zofia i Stanisław

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł