moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Patience 16 l

11
17
Urodziny: 03.12.2006
W Kasisi od: 01.09.2007

Dziewczynka została przywieziona do Kasisi przez pracowników organizacji pomagającej kobietom z ulicy. Jej mama zmarła. Gdy przywieziono Patience do sierocińca była bardzo malutka. Jest raczej cicha, spokojna i nieśmiała. Lubi ustępować innym i pomagać. Potrzebuje dużo uwagi, ciepła i miłości. Na każdy gest życzliwości odpowiada szczerym uśmiechem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Chodzi do szkoły z internatem w Katondwe. Jest w ósmej klasie. To jej pierwszy rok poza Kasisi. Dobrze zniosła zmianę. Ciężko się uczy, ale radzi sobie. Ma dużo przyjaciół.
CZERWIEC 2021
Jest szczęśliwa, że może mieszkać w House of Mercy. W październiku będzie miała końcowe egzaminy w szkole podstawowej. Chętnie pomaga w kuchni oraz w opiece  małymi dziećmi. Lubi malować.
LIPIEC 2020
Chodzi do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Pięknie gra na bębnie. Jest bardzo lubiana przez rówieśników. Bierze czynny udział w sobotnich debatach.
STYCZEŃ 2018
U Patience wszystko dobrze. Należy do zespołu tanecznego, bardzo ładnie tańczy. Dobrze się uczy.
GRUDZIEŃ 2016
Pójdzie do szóstej klasy. Jest bardzo aktywna i chętnie pomaga.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka ma się dobrze. Chodzi do czwartej klasy. Niedawno rozcięła głowę na placu zabaw, ale nie przejęła się tym. Rana się goi a ona szaleje dalej.
CZERWIEC 2015
Jest bardzo nieśmiała. Potrzebuje zachęty, by zaangażować się w jakieś wydarzenia. Najlepiej czuje się w gronie młodszych dzieci.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Edyta , Janusz

Cyryl Jan Łukasiak

Dominika

Ewa Gras

Tomek K.

EWELINA KULIK

Alicja

Iwona Tokarska

Tatiana

IIIA ZSP nr 4 Świnoujście

DOROTA PECH

Alinka

marzena uhrenholt sørensen

Joanna Stachowska

Karolina Narębska

Magda Misiak

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł