moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Peter 15 l

7
Urodziny: 04.06.2008
W Kasisi od: 29.01.2016

Peter do Kasisi trafił razem z czwórką rodzeństwa. Jego ojciec alkoholik i narkoman zostawił rodzinę. Matka dotychczas zajmująca się dziećmi została bez środków do życia. Nie jest w stanie utrzymać pięciorga dzieci. W każdą sobotę odwiedza jednak swoje pociechy, bawi się z nimi i rozmawia. Siostry są pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo dzieci są zżyte, wspólnie spędzają każdą wolną chwilę. Kasisi dało dzieciom szansę na rozwój. Dopiero tu Gerthrude i Peter zaczęli chodzić do szkoły. Bardzo lubią się uczyć.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Peter odnalazł swoje miejsce w życiu. Zamieszkał ze swoją mamą i rodzeństwem. To dla niego ogromne szczęście, że mogą być wszyscy razem. Chodzi do szkoły. Wciąż jest pod opieką projektu „Adoptuj z sercem”, bo rodzina potrzebuje naszego wsparcia. Otwarte na świat i pełne optymizmu nastawienie Petera sprawia, że jest dla swojej rodziny i otoczenia prawdziwą inspiracją.
LIPIEC 2022
U Petera wszystko dobrze. Jest wzorowym uczniem. Ojcowie jezuici ze szkoły w Chikuni, do której chodzi, bardzo go chwalą. Jest w ósmej klasie. Mieszka w internacie.
MAJ 2021
Chodzi do siódmej klasy. Jest bardzo mądry, dobrze się uczy, ma świetne poczucie humoru.
MAJ 2019
Chodzi do piątej klasy. Jest bardzo dobry z matematyki. Lubi grać w piłkę nożną. Marzy, żeby zostać pilotem. Jego najlepszym przyjacielem jest Boyd.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Katarzyna Herman

Kasisi

Michał i Kasia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł